Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theaterpand Weesp
Weesp
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Schakel
Waregem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Kulturhus Holten
Holten
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Pook
Oostknollendam
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Idea
Soest
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Het Trefpunt
Warmond
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Maitland
Driebergen-Rijsenburg
De Molenberg
Delfzijl
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater Bouwkunde
Deventer
C.C. De Werf
Aalst
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Molenberg
Delfzijl
Flint
Amersfoort
Junushoff Theater
Wageningen
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. De Werf
Aalst
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Hof in Salland
Raalte
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
20:15
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
Kursaal Oostende
Oostende
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Taverne
Bergen
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Idea
Soest
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Arto Theater
Schoonhoven
BREStheater
Brielle
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Jan van Besouw
Goirle
Kursaal Oostende
Oostende
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
vrijdag 23 september 2016
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theaterpand Weesp, Weesp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zaterdag 24 september 2016
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
C.C Warenar, Wassenaar
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Schakel, Waregem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kunstgreep, Oostzaan
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Oldenosborn - #Life
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
André Manuel - De Onzen
Pook, Oostknollendam
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Posttheater, Arnhem
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van Kooten - Bonte avond
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Cabarestafette
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lenette van Dongen - Tegenwind
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Idea, Soest
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater Ludens, Voorburg
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Mini & Maxi
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 25 september 2016
De Partizanen - De Partizanen
Het Trefpunt, Warmond
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater aan de Schie, Schiedam
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Maitland, Driebergen-Rijsenburg
maandag 26 september 2016
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Lindenberg Theater, Nijmegen
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
dinsdag 27 september 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Licht
De Molenberg, Delfzijl
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Flint, Amersfoort
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Junushoff Theater, Wageningen
Marc-Marie Huijbregts
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 28 september 2016
20:00
NUHR
Agnietenhof, Tiel
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werf, Aalst
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Mini & Maxi
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Hof in Salland, Raalte
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Posttheater, Arnhem
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kasper van Kooten - Bonte avond
Theater De Veste, Delft
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater De Winsinghhof, Roden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
donderdag 29 september 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
De Kleine Willem, Enschede
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Fransche School Culemborg, Culemborg
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ton Kas - JABROER
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Cabarestafette
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Badaboom Comedy Club Bergen
Taverne, Bergen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
NUHR
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater de Spiegel, Zwolle
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Idea, Soest
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Ludens, Voorburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater PePijn, Den Haag
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Werftheater, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
vrijdag 30 september 2016
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Arto Theater, Schoonhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
BREStheater, Brielle
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Fabian Franciscus
De Kargadoor, Utrecht
Kasper van Kooten - Bonte avond
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ton Kas - JABROER
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Bert Visscher - Zelden Zoiets Gezien
Flint, Amersfoort
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Vincent Bijlo & The Rossettis - Op woeste hoogte
Jan van Besouw, Goirle
Alex Agnew - Unfinished Business
Kursaal Oostende, Oostende
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg de Lawei, Drachten