Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Reggehof
Goor
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater De Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Flux
Zaandam
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Theater Ludens
Voorburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Scagon theater
Schagen
20:00
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Hof in Salland
Raalte
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
16:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Het Veur Theater
Leidschendam
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Stenge
Heinkenszand
20:30
Jan van Besouw
Goirle
ATLAS Theater
Emmen
Cultura
Ede
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Spant!
Bussum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
14:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
14:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Maaspoort
Venlo
14:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Mythe
Goes
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
vrijdag 20 januari 2017
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
NUHR
Goudse Schouwburg, Gouda
Pieter Derks - Spot
De Reggehof, Goor
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Koornbeurs, Franeker
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
20:30
Oldenosborn - #Life
Agora Theater Druten, Druten
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Dakota, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
20:15
Mini & Maxi
Theater De Veste, Delft
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater De Kolk, Assen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wim Helsen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
zaterdag 21 januari 2017
20:00
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
KEIHARD LACHEN MET JAVIER GUZMAN - PATRICK MEIJER - FABIAN FRANCISCUS
De Flux, Zaandam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Klooster, Woerden
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Het Trefpunt, Warmond
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ludens, Voorburg
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Scagon theater, Schagen
20:00
Enge Buren - Ruk!
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Hof in Salland, Raalte
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Purmaryn, Purmerend
16:00
Oldenosborn - #Life
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Veur Theater, Leidschendam
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
De Stenge, Heinkenszand
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Jan van Besouw, Goirle
Daniël Arends - De Afterparty
ATLAS Theater, Emmen
Pieter Derks - Spot
Cultura, Ede
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Agora Theater Druten, Druten
André Manuel - De Onzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Mini & Maxi
Spant!, Bussum
Kirsten van Teijn - Zalf
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Kattendans, Bergeijk
14:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Nieuwe Kolk, Assen
Cabarestafette
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
Minou Bosua - Minoux
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marc-Marie Huijbregts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 22 januari 2017
14:30
Watskeburt?! - de musical
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Maaspoort, Venlo
14:00
Bird & Sheep - Yakanuko
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Meerpaal, Dronten
maandag 23 januari 2017
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
NUHR
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 24 januari 2017
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Maaspoort, Venlo
20:00
Watskeburt?! - de musical
Parktheater, Eindhoven
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 25 januari 2017
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Philippe Geubels
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Mythe, Goes
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater PePijn, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Den Durpsherd, Berlicum
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Meervaart, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Meervaart, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Kommil Foo - Schoft
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 26 januari 2017
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Spiegel, Zwolle