CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -253
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 11 apr
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Vooruit
Gent
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
do 12 apr
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
013
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Cultura
Ede
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Leest
Waalwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Muze
Noordwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Jan van Besouw
Goirle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
20:15
Munttheater
Weert
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Cardo
Groesbeek
Theater de Kom
Nieuwegein
Fransche School Culemborg
Culemborg
1
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Veste
Delft
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater PePijn
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
1
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
vr 13 apr
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
1
Theater De Kolk
Assen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Het Park
Hoorn
19:30
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Zuiderpershuis
Antwerpen
C.C. Lanaken
Lanaken
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. De Pas
Heesch
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Gashouder
Dedemsvaart
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
23:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Ogtent
Duiven
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Maaspoort
Venlo
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater de Bussel
Oosterhout
Fidei et Arti
Oudenbosch
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
De Dialoog
Ermelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Zaantheater
Zaandam
za 14 apr
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg

woensdag 11 april 2018

20:30
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Spot Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Rayen Panday - Fenomeen Schouwburg Venray, Venray
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Amphion, Doetinchem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Goudse Schouwburg, Gouda
William Boeva - Reset Vooruit, Gent
20:15
Yentl & de Boer - Magie Theater 't Voorhuys, Emmeloord

donderdag 12 april 2018

20:15
Alex Klaasen - Showponies KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Ali B - Koorts Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX Theater aan de Schie, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Cameretten - Finalistentournee 2017 013, Tilburg
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Dorine Wiersma - Gaan we katten Cultura, Ede
Erik van Muiswinkel - De Oplossing De Harmonie, Leeuwarden
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater De Leest, Waalwijk
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
George van Houts - Kom Plot Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Het Musiater, Zevenaar
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer De Muze, Noordwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Joep Onderdelinden - Ooit Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Vlam Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater Harderwijk, Harderwijk
Karin Bloemen - Volle Bloei Jan van Besouw, Goirle
Lebbis - De Bovengrens TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Munttheater, Weert
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning te rijk Theater Cardo, Groesbeek
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat Theater de Kom, Nieuwegein
Foto Patrick Laureij
Patrick Laureij Fransche School Culemborg, Culemborg
1
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Pieter Derks - Spot C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Rayen Panday - Fenomeen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
René van Meurs - Ik beloof niks Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om alles Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away Kennemer Theater, Beverwijk
Roué Verveer - Heppie de Peppie Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:30
Sartre zegt sorry - Laura van Dolron Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Soundos - Niets te verliezen Theater PePijn, Den Haag
Stefano Keizers - Erg heel Goudse Schouwburg, Gouda
1
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Zonder verdoving Stadstheater Arnhem, Arnhem

vrijdag 13 april 2018

20:00
Alex Klaasen - Showponies TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ali B - Koorts Schouwburg Venray, Venray
20:15
Benjamin van der Velden Theater Zuidplein, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
1
Cameretten - Finalistentournee 2017 Theater De Kolk, Assen
Claudia de Breij - Nu Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty De Kleine Komedie, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Theater de Schalm, Veldhoven
Emilio Guzman - Kom dan! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels Theater De Lampegiet, Veenendaal
Eric van Sauers - De lief en leed tour Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eva Crutzen - Opslaan Als Schouwburg Het Park, Hoorn
19:30
George van Houts - Kom Plot Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Kerkrade, Kerkrade
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Iliza Shlesinger Zuiderpershuis, Antwerpen
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Lanaken, Lanaken
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater De Storm, Winterswijk
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater De Lievekamp, Oss
Johan Goossens - Vlam Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater De Willem, Papendrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei C.C. De Pas, Heesch
Lebbis - De Bovengrens Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Murth Mossel - Pauwer De Molenberg, Delfzijl
Mylou Frencken - Omdat ik zoveel van je haat Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nathalie Baartman - Voest Gashouder, Dedemsvaart
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
23:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring De Ogtent, Duiven
Rayen Panday - Fenomeen Stadstheater de Bond, Oldenzaal
René van Meurs - Ik beloof niks Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Maaspoort, Venlo
Soundos - Niets te verliezen Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Stefano Keizers - Erg heel Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Theater de Bussel, Oosterhout
Thomas Smith - Strak Fidei et Arti, Oudenbosch
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Parktheater, Eindhoven
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Yentl & de Boer - Magie Diligentia, Den Haag
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman De Dialoog, Ermelo
20:00
Zonder verdoving Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Zonder verdoving Zaantheater, Zaandam

zaterdag 14 april 2018

Alex Klaasen - Showponies Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Pagina -253