CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -254
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 20 jan
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Posttheater
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
1
do 21 jan
Parktheater
Eindhoven
Theater De Kolk
Assen
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Schouwburg Amphion
Doetinchem
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Het Kielzog
Hoogezand
Theater PePijn
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater De Lievekamp
Oss
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Fulcotheater
IJsselstein
Musis
Arnhem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 22 jan
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater RhederArt
Dieren
Theater RhederArt
Dieren
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Zinin
Nijverdal
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Posttheater
Arnhem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater De Omval
Diemen
Cultura
Ede
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
za 23 jan
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Junushoff Theater
Wageningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Oude Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
De Dialoog
Ermelo
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater de Hofnar
Valkenswaard

woensdag 20 januari 2016

Mark van de Veerdonk - TOF Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali Wilminktheater, Enschede
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind Fulcotheater, IJsselstein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater de Mythe, Goes
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Daniël Arends De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Huub Stapel - MV² Zaantheater, Zaandam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Cameretten Finalistentournee Lindenberg Theater, Nijmegen
1

donderdag 21 januari 2016

Hans Liberg - Jazz & Comedy Parktheater, Eindhoven
Dorine Wiersma Theater De Kolk, Assen
Roué Verveer - Op het laatste moment Flora Theater Boskoop, Boskoop
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Het Kielzog, Hoogezand
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater PePijn, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan De Harmonie, Leeuwarden
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mark van de Veerdonk - TOF Theater de Blauwe Kei, Veghel
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Lievekamp, Oss
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Flora Theater Boskoop, Boskoop
Lenette van Dongen - Tegenwind Fulcotheater, IJsselstein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Musis, Arnhem
Lebbis - De Paardenpoetser Theater aan de Schie, Schiedam
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Huub Stapel - MV² Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Het Musiater, Zevenaar
20:15
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw (reprise) Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:15
André Manuel Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Johan Goossens - Daglicht Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Alex Roeka - Voort! Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Carolien Borgers Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 22 januari 2016

Alex Roeka - Voort! De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - JABROER Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Liberg - Jazz & Comedy Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Kasper van Kooten Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Leon van der Zanden - Supergewoon C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater RhederArt, Dieren
Murth Mossel - Voors en tegens Theater RhederArt, Dieren
Lankmoed - Onvergetelijk Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mark van de Veerdonk - TOF Theater de Blauwe Kei, Veghel
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Lievekamp, Oss
Nathalie Baartman - Louter Theater Zinin, Nijverdal
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lenette van Dongen - Tegenwind Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater De Omval, Diemen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Cultura, Ede
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Agnietenhof, Tiel
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Daniël Arends De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Rene van Meurs - Even goede vrienden (try-out) ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Eva Crutzen De Weijer, Boxmeer
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Trio Giphart / Chabot Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Cameretten Finalistentournee Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Johan Goossens - Daglicht Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Werftheater, Utrecht
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op De Speeldoos, Vught
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk De Harmonie, Leeuwarden

zaterdag 23 januari 2016

Alex Roeka - Voort! Agora Theater Lelystad, Lelystad
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ton Kas - JABROER Junushoff Theater, Wageningen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hans Liberg - Jazz & Comedy Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dorine Wiersma S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
Roué Verveer - Op het laatste moment De Dialoog, Ermelo
Lankmoed - Onvergetelijk Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Mark van de Veerdonk - TOF Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pagina -254