CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -254
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 14 mrt
Den Bolder
Waspik
De Theaterboerderij
Ekehaar
Theater Zinin
Nijverdal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Zuiderpershuis
Antwerpen
Theater De Tuin
Leusden
Agnietenhof
Tiel
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Musiater
Zevenaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Spant!
Bussum
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Maaspoort
Venlo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Klein Theater
Dinxperlo
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zo 15 mrt
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
ma 16 mrt
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Concordia
Enschede
Theater De Veste
Delft
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort
di 17 mrt
30CC/Wagehuys
Leuven
Theater de Griffioen
Amstelveen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Schalm
Veldhoven
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Veste
Delft
Schuur
Haarlem
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Figi Theater
Zeist
Het Evertshuis
Bodegraven
wo 18 mrt
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg de Lawei
Drachten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Fidei et Arti
Oudenbosch
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
TivoliVredenburg
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Venray
Venray
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meenthe
Steenwijk
Flint
Amersfoort
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Leest
Waalwijk
De Domijnen
Sittard
Theater Walhalla
Rotterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater De Omval
Diemen
Taverne
Bergen
do 19 mrt
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Lochem
Lochem

zaterdag 14 maart 2020

Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Den Bolder, Waspik
Fabian Franciscus - Kleine Wereld De Theaterboerderij, Ekehaar
Rayen Panday - Trigger Theater Zinin, Nijverdal
Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bij Robèrt... van Beckhoven Theater De Lievekamp, Oss
Marcel Hensema - Alles in de hens Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ed Gamble Zuiderpershuis, Antwerpen
Cameretten - Finalistentournee Theater De Tuin, Leusden
Rundfunk - Todesangstschrei Agnietenhof, Tiel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Orpheus, Apeldoorn
Huub Stapel - Het Huwelijk Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Parktheater, Eindhoven
Anuar - EERLIJK Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Theater de Mythe, Goes
Tineke Schouten - Highlights Theater de Kom, Nieuwegein
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Het Musiater, Zevenaar
Daan Boom - De Eerste Theater Piet Mondriaan, Abcoude
De Fransse Eijkel - Subtropique Spant!, Bussum
Barrie Stevens - The Show Must Go On Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester S.C.C. De Enck, Oirschot
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Kielzog, Hoogezand
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Purmaryn, Purmerend
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten De Schattelijn, Geertruidenberg
Ali B De Maaspoort, Venlo
Viggo Waas - De meestervoorspeller Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Sorry Baby Parktheater, Eindhoven
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed C.C. Den Herd, Bladel
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Enge Buren - BASTA! Klein Theater, Dinxperlo
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

zondag 15 maart 2020

Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ed Gamble Boom Chicago, Amsterdam

maandag 16 maart 2020

Ronald Goedemondt - Numero Uno Schouwburg Ogterop, Meppel
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Concordia, Enschede
Onze Man In Teheran Theater De Veste, Delft
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Meervaart, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Plien & Bianca - En nu dan? Flint, Amersfoort

dinsdag 17 maart 2020

Grof geschud - Lijmen 30CC/Wagehuys, Leuven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Griffioen, Amstelveen
Kommil Foo - Oogst Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Javier Guzman - Guzmán Theater de Schalm, Veldhoven
Best of... Ton Kas Chassé Theater, Breda
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Bellevue, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater de Kom, Nieuwegein
Fred Delfgaauw Theater De Veste, Delft
Spruijt & Opperman - Heimweeën Schuur, Haarlem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Wilminktheater, Enschede
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marcel Hensema - Alles in de hens Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Plien & Bianca - En nu dan? Flint, Amersfoort
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater de Stoep, Spijkenisse
Huub Stapel - Het Huwelijk Agora Theater Lelystad, Lelystad
Oldenhermanns - Unsexed Figi Theater, Zeist
Daan Boom - De Eerste Het Evertshuis, Bodegraven

woensdag 18 maart 2020

Debby Petter - De liefde voorbij Junushoff Theater, Wageningen
Javier Guzman - Guzmán Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Luctor et Emergo, Rilland
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - De Ervaring Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Bellevue, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Kleine Komedie, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Hof 88, Almelo
René van Meurs - Hunkert TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Fidei et Arti, Oudenbosch
Rayen Panday - Trigger Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Grof geschud - Lijmen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik? Zuiderstrandtheater, Den Haag
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Cpunt Theater, Hoofddorp
Foto Bill Bailey
Bill Bailey TivoliVredenburg, Utrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby Scheldetheater, Terneuzen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Schouwburg Venray, Venray
Milo Berlijn - Mens erger je niet! TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Hengelo, Hengelo
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Amphion, Doetinchem
Viggo Waas - De meestervoorspeller De Meenthe, Steenwijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Flint, Amersfoort
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Koorts Theater De Leest, Waalwijk
Barrie Stevens - The Show Must Go On De Domijnen, Sittard
Daan Boom - De Eerste Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Smeltkroes, Maarheeze
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater De Omval, Diemen
Breek De Week Open Mic Night Bergen Taverne, Bergen

donderdag 19 maart 2020

Nina De La Parra - Gods wegen Papenstraattheater, Zwolle
Claudia de Breij - NU Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Debby Petter - De liefde voorbij Schouwburg Lochem, Lochem
Pagina -254