Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Spant!
Bussum
20:00
De Pul
Uden
P3
Purmerend
20:15
de Berchplaets
Berghem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Floralis
Lisse
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Veste
Delft
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
van Beresteyn
Veendam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Zaantheater
Zaandam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Lochem
Lochem
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Dok6
Panningen
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Harmonie
Leeuwarden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
14:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater Sneek
Sneek
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
De Muze
Noordwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Boodschap
Rijen
zaterdag 14 januari 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Spant!, Bussum
zondag 15 januari 2017
20:00
Comedyshow
De Pul, Uden
Kirsten van Teijn - Zalf
P3, Purmerend
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
de Berchplaets, Berghem
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
C.C. Den Herd, Bladel
maandag 16 januari 2017
Cameretten - Finalistentournee
Theater Floralis, Lisse
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
dinsdag 17 januari 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Schouwburg Almere, Almere
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Spot
De Kattendans, Bergeijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Hof 88, Almelo
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Leest, Waalwijk
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
woensdag 18 januari 2017
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Comedy Atelier
Comedy Cafe, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maagd, Bergen op Zoom
Eva Crutzen - Spiritus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Agnietenhof, Tiel
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Leest, Waalwijk
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Schouwburg Almere, Almere
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Spot
van Beresteyn, Veendam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Zaantheater, Zaandam
donderdag 19 januari 2017
André Manuel - De Onzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Lochem, Lochem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Dok6, Panningen
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Stadshoftheater Vianen, Vianen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
NUHR
Wilminktheater, Enschede
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Harmonie, Leeuwarden
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
René van Meurs - Even goede vrienden
Fulcotheater, IJsselstein
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Goudse Schouwburg, Gouda
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Spiegel, Zwolle
14:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Weijer, Boxmeer
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Storm, Winterswijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Watskeburt?! - de musical
Theater Sneek, Sneek
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Muze, Noordwijk
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
vrijdag 20 januari 2017
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater De Willem, Papendrecht
Daniël Arends - De Afterparty
De Kunstgreep, Oostzaan
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Ruk!
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Henry van Loon - Sleutelmoment
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agnietenhof, Tiel
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Carrousel, Ommen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Dakota, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Boodschap, Rijen