Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Odeon
Zwolle
Het Klooster
Woerden
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Markant Uden
Uden
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Hoftheater
Raalte
Theater De Willem
Papendrecht
De Kunstgreep
Oostzaan
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Theater Concordia
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
ATLAS Theater
Emmen
Diligentia
Den Haag
20:15
De Molenberg
Delfzijl
19:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
Wesopa Weesp
Weesp
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
van Beresteyn
Veendam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Noorderkerk
Sneek
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Stroud
Putten
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
De Reggehof
Goor
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cultura
Ede
De Meerpaal
Dronten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Podium Hoge Woerd
De Meern
De Weijer
Boxmeer
C.C. Ter Dilft
Bornem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Schuur
Zevenbergen
C.C. De Klameare
Workum
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
De Maaspoort
Venlo
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
woensdag 04 april 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Meervaart, Amsterdam
20:30
Echte Liefde
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
donderdag 05 april 2018
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Odeon, Zwolle
Jeroen van Merwijk - Lucky
Het Klooster, Woerden
Fuad Hassen - Held
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Munttheater, Weert
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Leest, Waalwijk
Jochen Otten - Troosten
Theater De Leest, Waalwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Markant Uden, Uden
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Meenthe, Steenwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Geers - Als beste getest
Perron-3, Rosmalen
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning te rijk
Hoftheater, Raalte
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Kunstgreep, Oostzaan
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Johan Goossens - Vlam
Schouwburg Lochem, Lochem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Erg heel
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater Concordia, Enschede
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
ATLAS Theater, Emmen
Ali B - Koorts
ATLAS Theater, Emmen
Lebbis - De Bovengrens
Diligentia, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Molenberg, Delfzijl
19:30
George van Houts - Kom Plot
Fransche School Culemborg, Culemborg
Richard Groenendijk - Om alles
De Maagd, Bergen op Zoom
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Griffioen, Amstelveen
Claudia de Breij - Nu
Flint, Amersfoort
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Hof 88, Almelo
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 06 april 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Zaantheater, Zaandam
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Storm, Winterswijk
André Manuel - De Onzen
Wesopa Weesp, Weesp
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Maaspoort, Venlo
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Horst, Venhorst
20:15
Piepschuim
van Beresteyn, Veendam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Eva Crutzen - Opslaan Als
Noorderkerk, Sneek
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
C.C. De Kei, Reusel
Pieter Derks - Spot
C.C. Stroud, Putten
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Schouwburg Lochem, Lochem
Richard Groenendijk - Om alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - De Afterparty
Leidse Schouwburg, Leiden
Ali B - Koorts
De Harmonie, Leeuwarden
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Yentl & de Boer - Magie
De Reggehof, Goor
Martijn Koning - Koning te rijk
Wilminktheater, Enschede
Claudia de Breij - Nu
Parktheater, Eindhoven
20:15
Joep Onderdelinden - OOIT
Cultura, Ede
Soundos - Niets te verliezen
De Meerpaal, Dronten
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Bouwkunde, Deventer
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Diligentia, Den Haag
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Molenberg, Delfzijl
Johan Goossens - Vlam
Podium Hoge Woerd, De Meern
René van Meurs - Ik beloof niks
De Weijer, Boxmeer
William Boeva - Reset
C.C. Ter Dilft, Bornem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater De Kolk, Assen
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Posttheater, Arnhem
20:00
George van Houts - Kom Plot
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Flint, Amersfoort
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 07 april 2018
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Schuur, Zevenbergen
Cameretten - Finalistentournee 2017
C.C. De Klameare, Workum
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
C.C Warenar, Wassenaar
Stefano Keizers - Erg heel
De Maaspoort, Venlo
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Yentl & de Boer - Magie
van Beresteyn, Veendam
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
S.C.C. De Ruchte, Someren
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Zuidplein, Rotterdam