CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -254
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 06 apr
De Harmonie
Leeuwarden
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
1
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wesopa Weesp
Weesp
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
2
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Horst
Venhorst
20:00
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Cultura
Ede
20:30
C.C. De Kei
Reusel
za 07 apr
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Theater de Speeldoos
Baarn
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. De Klameare
Workum
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Zuidplein
Rotterdam
C.C. Blankenberge
Blankenberge
De Maaspoort
Venlo
C.C. Den Herd
Bladel
Chassé Theater
Breda
Theater de Kom
Nieuwegein
Spant!
Bussum
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ATLAS Theater
Emmen
Theater de Schuur
Zevenbergen
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Boodschap
Rijen
zo 08 apr
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
ma 09 apr
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 10 apr
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
wo 11 apr
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Vooruit
Gent
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Venray
Venray

vrijdag 06 april 2018

Ali B - Koorts De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning te rijk Wilminktheater, Enschede
1
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
André Manuel - De Onzen Wesopa Weesp, Weesp
Daniël Arends - De Afterparty Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Bovengrens Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Kleine Komedie, Amsterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht De Molenberg, Delfzijl
2
20:00
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Yentl & de Boer - Magie De Reggehof, Goor
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
George van Houts - Kom Plot Orpheus, Apeldoorn
20:00
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners De Horst, Venhorst
20:00
Jandino Asporaat - Keihard Theater Gooiland, Hilversum
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Alex Klaasen - Showponies Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Diligentia, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Maaspoort, Venlo
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Piepschuim van Beresteyn, Veendam
20:15
Joep Onderdelinden - OOIT Cultura, Ede
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit C.C. De Kei, Reusel

zaterdag 07 april 2018

William Boeva - Reset C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Theater de Speeldoos, Baarn
Eva Crutzen - Opslaan Als Schaffelaartheater, Barneveld
Cameretten - Finalistentournee 2017 C.C. De Klameare, Workum
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd Theater Walhalla, Rotterdam
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater Piet Mondriaan, Abcoude
René van Meurs - Ik beloof niks Theater Zuidplein, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Blankenberge, Blankenberge
Stefano Keizers - Erg heel De Maaspoort, Venlo
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. Den Herd, Bladel
Emilio Guzman - Kom dan! Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Om alles Theater de Kom, Nieuwegein
Claudia de Breij - Nu Spant!, Bussum
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Schouwburg de Lawei, Drachten
Ali B - Koorts Theaterhotel Almelo, Almelo
Martijn Koning - Koning te rijk Schouwburg De Kring, Roosendaal
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater De Lampegiet, Veenendaal
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De Afterparty ATLAS Theater, Emmen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater de Schuur, Zevenbergen
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
George van Houts - Kom Plot Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Alex Klaasen - Showponies Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yentl & de Boer - Magie van Beresteyn, Veendam
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Piepschuim Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Posttheater, Arnhem
20:30
Rob en Emiel- Blow me away S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Meervaart, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels De Boodschap, Rijen

zondag 08 april 2018

Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Alex Klaasen - Showponies Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar Theater 't Onderdak, Sassenheim

maandag 09 april 2018

Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Parktheater, Eindhoven
Lebbis - De Bovengrens Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 10 april 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Richard Groenendijk - Om alles Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ali B - Koorts Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie Parktheater, Eindhoven
20:00
Philippe Geubels - Bedankt voor alles Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Het Musiater, Zevenaar
20:30
Stefano Keizers - Erg heel Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Tineke Schouten - T-Splitsing Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

woensdag 11 april 2018

Jochem Myjer - Adem in, adem uit Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
William Boeva - Reset Vooruit, Gent
George van Houts - Kom Plot Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Eva Crutzen - Opslaan Als Theater 't Speelhuis, Helmond
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg Amphion, Doetinchem
Johan Goossens - Vlam Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. Kortrijk, Kortrijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Pieter Derks - Spot Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ali B - Koorts De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - De Onzen Theater De Veste, Delft
20:00
Rayen Panday - Fenomeen Schouwburg Venray, Venray
Pagina -254