CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -255
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 25 okt
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Lichtfabriek
Haarlem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Haestinge
Sint Maartensdijk
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zo 26 okt
15:00
Agora Theater Druten
Druten
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
ma 27 okt
20:00
DeLaMar
Amsterdam
di 28 okt
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
wo 29 okt
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Musis
Arnhem
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
do 30 okt
20:00
Cultura
Ede
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Taverne
Bergen
1
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 31 okt
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Klif 12
Den Hoorn
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel

zaterdag 25 oktober 2014

20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) Kulturhus Holten, Holten
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop Orpheus, Apeldoorn
20:00
Urbanus Zelf! De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Anuar - Integer Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding Crown theater, Aalsmeer
20:00
Droog Brood speelt Toppers in de Mist – het beste uit 12½ jaar Droog B Lichtfabriek, Haarlem
20:15
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Improcabaret De Haestinge, Sint Maartensdijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Hoftheater, Raalte
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht De Weijer, Boxmeer
20:30
Eric Koller - blijft thuis! Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (2e seizoen) | Rein Mulder, Benny van Meervaart, Amsterdam
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zondag 26 oktober 2014

15:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Agora Theater Druten, Druten
16:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater Het Heerenlogement, Beusichem

maandag 27 oktober 2014

20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald DeLaMar, Amsterdam

dinsdag 28 oktober 2014

Daniël Arends - Carte Blanche Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop Markant Uden, Uden
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers (preview) Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Cameretten Theater PePijn, Den Haag
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater de Stoep, Spijkenisse

woensdag 29 oktober 2014

20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Schouwburg Almere, Almere
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Improcabaret Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Schouwburg Amphion, Doetinchem
Foto NUHR - Back to basic
NUHR - Back to basic Musis, Arnhem
1
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Deng boy l Familietrekjes (2e seizoen) Meervaart, Amsterdam
20:30
Comedy Cloud TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater PePijn, Den Haag
20:30
Eric Koller - Blijft thuis Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

donderdag 30 oktober 2014

20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Cultura, Ede
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Zaantheater, Zaandam
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Chassé Theater, Breda
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Het Musiater, Zevenaar
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Theater Hof 88, Almelo
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Markant Uden, Uden
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Het Klooster, Nuenen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Flint, Amersfoort
20:15
Joke Bruijs & Gerard Cox - Alles went behalve een vent Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Max van den Burg - Amok Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Ashton Brothers - Treasures Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out) Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Comedyclub Bergen Taverne, Bergen
1
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook De Speeldoos, Vught
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater PePijn, Den Haag
20:30
Thijs van Domburg Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 31 oktober 2014

Daniël Arends - Carte Blanche Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Madelijne Kool - Kool aan de Gang Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Werftheater, Utrecht
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out) Klif 12, Den Hoorn
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was BREStheater, Brielle
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Ashton Brothers - Treasures Theater de Blauwe Kei, Veghel
Pagina -255