CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -255
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 29 dec
19:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Orpheus
Apeldoorn
wo 30 dec
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
do 31 dec
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Diligentia
Den Haag
1
za 02 jan
Chassé Theater
Breda
zo 03 jan
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
ma 04 jan
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
di 05 jan
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
wo 06 jan
Theater De Veste
Delft
1
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Het Musiater
Zevenaar
do 07 jan
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Ins Blau
Leiden
De Meenthe
Steenwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Spant!
Bussum
Markant Uden
Uden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Martiniplaza
Groningen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
M-Lab
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
vr 08 jan
Agnietenhof
Tiel
Theater De Storm
Winterswijk
J.C. Pardoes
Hoogwoud
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Winsinghhof
Roden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Spant!
Bussum
C.C. Myllesweerd
Mill
Martiniplaza
Groningen
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
21:00
Hoftheater
Raalte
za 09 jan
Het Kielzog
Hoogezand
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Almere
Almere
TOP
Bemmel
Jan van Besouw
Goirle
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Kom
Nieuwegein
Dok6
Panningen
Martiniplaza
Groningen
C.C. Bacchus
Aalsmeer
Wesopa Weesp
Weesp
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Podium Reimerswaal
Rilland
Theater Idea
Soest
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen

dinsdag 29 december 2015

19:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Diligentia, Den Haag
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Orpheus, Apeldoorn

woensdag 30 december 2015

Cameretten Finalistentournee Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Diligentia, Den Haag

donderdag 31 december 2015

Dolf Jansen - Hardverwarmend De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Diligentia, Den Haag
1

zaterdag 02 januari 2016

Ton Kas - JABROER Chassé Theater, Breda

zondag 03 januari 2016

Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag

maandag 04 januari 2016

20:00
Najib Amhali Theater Bellevue, Amsterdam

dinsdag 05 januari 2016

Herman in een bakje geitenkwark - 2 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Schalm, Veldhoven

woensdag 06 januari 2016

Ton Kas - JABROER Theater De Veste, Delft
1
Hans Liberg - Jazz & Comedy Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Je Suis Ali TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Barrage Orpheus, Apeldoorn
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Schouwburg Venray, Venray
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Jan De Wilde 30CC/Schouwburg, Leuven
20:15
Johan Goossens - Daglicht Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Het Musiater, Zevenaar

donderdag 07 januari 2016

Alex Roeka - Voort! Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Ton Kas - JABROER Theaterhotel Almelo, Almelo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg Ogterop, Meppel
André Manuel - Het geval apart Theater Ins Blau, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy De Meenthe, Steenwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Spant!, Bussum
Mark van de Veerdonk - TOF Markant Uden, Uden
Nathalie Baartman - Louter Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - I Amhali Martiniplaza, Groningen
19:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels HAN Campustheater, Nijmegen
Foto Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck M-Lab, Amsterdam
20:15
Barrage Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater De Veste, Delft
20:15
Huub Stapel - MV² Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater Hof 88, Almelo
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Isala Theater, Capelle aan den IJssel

vrijdag 08 januari 2016

Alex Roeka - Voort! Agnietenhof, Tiel
Ton Kas - JABROER Theater De Storm, Winterswijk
Patrick Laureij - Dekking Hoog J.C. Pardoes, Hoogwoud
De Partizanen - De Partizanen De Kleine Komedie, Amsterdam
Cabarestafette Orpheus, Apeldoorn
Jacquelien de Savornin Lohman Theater Walhalla, Rotterdam
Comedy Kitchen Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater De Winsinghhof, Roden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Spant!, Bussum
Mark van de Veerdonk - TOF C.C. Myllesweerd, Mill
Najib Amhali - I Amhali Martiniplaza, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Barrage Theater de Mythe, Goes
20:00
Huub Stapel - MV² Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Flint, Amersfoort
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater De Veste, Delft
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon De Kattendans, Bergeijk
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Zaantheater, Zaandam
20:30
André Manuel Theater Ins Blau, Leiden
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos Hoftheater, Raalte

zaterdag 09 januari 2016

Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Het Kielzog, Hoogezand
Ton Kas - JABROER Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - De Partizanen De Kleine Komedie, Amsterdam
Cabarestafette Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hans Liberg - Jazz & Comedy Schouwburg Almere, Almere
Comedy Kitchen TOP, Bemmel
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Jan van Besouw, Goirle
Jasper van Kuijk - Onder de streep Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Posthuis Theater, Heerenveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Kom, Nieuwegein
Nathalie Baartman - Louter Dok6, Panningen
Najib Amhali - I Amhali Martiniplaza, Groningen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos C.C. Bacchus, Aalsmeer
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Wesopa Weesp, Weesp
Lebbis - De Paardenpoetser Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Podium Reimerswaal, Rilland
Reijn en Goed Theater Idea, Soest
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Barrage Theater Sneek, Sneek
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Pagina -255