CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -256
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 20 okt
20:00
Hofman Café
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
di 21 okt
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater De Veste
Delft
1
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
wo 22 okt
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Muzeval
Emmen
22:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Hofman Café
Utrecht
2
5
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
1
do 23 okt
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater Idea
Soest
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Studium Generale
Eindhoven
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Podium Vlieland
Vlieland
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
1
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
vr 24 okt
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Prinsenhof
Best
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
za 25 okt
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Prinsenhof
Best
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Munttheater
Weert
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lichtfabriek
Haarlem
20:00
Kulturhus Holten
Holten

maandag 20 oktober 2014

20:00
Utrecht English Comedy Night Hofman Café, Utrecht
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald DeLaMar, Amsterdam

dinsdag 21 oktober 2014

20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Najib Amhali - I Am Hali Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater De Veste, Delft
1
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Ashton Brothers - Treasures Orpheus, Apeldoorn
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

woensdag 22 oktober 2014

20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Stephen Merchant TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Najib Amhali - I Am Hali Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater De Omval, Diemen
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Theater De Muzeval, Emmen
22:15
Youp van 't Hek - Wat is de vraag? Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Schouwburg Venray, Venray
20:15
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - Carte Blanche Scheltema Complex, Leiden
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Posttheater, Arnhem
20:00
Utrecht Lacht Open Mic Comedynight Hofman Café, Utrecht
2
5
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Fulcotheater, IJsselstein
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:15
Jeroen van Merwijk De Oosterpoort, Groningen
20:30
Comedy Inc. Café Jong Belegen, Alkmaar
1

donderdag 23 oktober 2014

20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Wilminktheater, Enschede
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Najib Amhali - I Am Hali Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theater Idea, Soest
20:15
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Theater De Veste, Delft
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Cameretten Studium Generale, Eindhoven
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out) Podium Vlieland, Vlieland
20:00
Intgeniep - Op en haar Parktheater, Eindhoven
20:30
De Partizanen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Orpheus, Apeldoorn
1
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out) Het Perron, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Eric Koller - blijft thuis! Diligentia, Den Haag
20:00
Droog Brood - Toppers in de mist De Warande, Turnhout
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) De Molenberg, Delfzijl
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel De Meenthe, Steenwijk
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard

vrijdag 24 oktober 2014

20:15
Najib Amhali - I Am Hali Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Theater Sneek, Sneek
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding Theater de Mythe, Goes
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater Carrousel, Ommen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Cameretten Finalistentournee Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Roger McGuinn Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Droog Brood - Toppers in de mist Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op Prinsenhof, Best
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Posttheater, Arnhem
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Koningshof, Maassluis
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Flint, Amersfoort
20:30
Eric Koller - blijft thuis! De Speeldoos, Vught
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees De Meerpaal, Dronten
20:00
Ashton Brothers - Treasures Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Carte Blanche C.C. Ons Gebouw, Bolsward

zaterdag 25 oktober 2014

20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Theater Ludens, Voorburg
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op Prinsenhof, Best
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Munttheater, Weert
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (2e seizoen) | Rein Mulder, Benny van Meervaart, Amsterdam
20:00
Droog Brood speelt Toppers in de Mist – het beste uit 12½ jaar Droog B Lichtfabriek, Haarlem
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) Kulturhus Holten, Holten
Pagina -256