Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. `t Schaliken
Herentals
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Veste
Delft
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Maaspoort
Venlo
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Maaspoort
Venlo
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Rex
Mol
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kampanje
Den Helder
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Kampanje
Den Helder
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
van Beresteyn
Veendam
Wilminktheater
Enschede
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Idea
Soest
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan de Schie
Schiedam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
18:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De hoogte
Winsum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
De Nieuwe Regentes
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Werftheater
Utrecht
dinsdag 16 februari 2016
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 17 februari 2016
Cabarestafette
Junushoff Theater, Wageningen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. `t Schaliken, Herentals
Roué Verveer - Op het laatste moment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Voors en tegens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Cameretten Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Daniël Arends
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Ronald Goedemondt
Spant!, Bussum
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kommil Foo
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Posttheater, Arnhem
20:30
Johan Goossens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 18 februari 2016
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maaspoort, Venlo
Reijn en Goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Dorine Wiersma
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten
Theater de Kampanje, Den Helder
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Soundos - Geboren met ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Hoftheater, Raalte
Murth Mossel - Voors en tegens
Het Veur Theater, Leidschendam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Nathalie Baartman - Louter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Posthuis Theater, Heerenveen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends
Zaantheater, Zaandam
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Rex, Mol
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Maaspoort, Venlo
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Tim Fransen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Droog Brood
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 19 februari 2016
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Daglicht
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van Kooten
Agnietenhof, Tiel
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lankmoed - Onvergetelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
van Beresteyn, Veendam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
Nathalie Baartman - Louter
Theater Idea, Soest
Ali B - Je Suis Ali
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
18:30
Carly Baker / Joe Eagan / Soula Notos
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Cameretten Finalistentournee
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De hoogte, Winsum
20:00
Jandino Asporaat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Nuenen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Het Klooster, Woerden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Jan van Besouw, Goirle
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Nieuwe Regentes, Den Haag
20:30
Appels met Peren
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Kolk, Assen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht