Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Agnietenhof
Tiel
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Meenthe
Steenwijk
C.C. Mariëndael
Sint-Oedenrode
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater PePijn
Den Haag
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater De Kik
Elst
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
P3
Purmerend
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Pul
Uden
20:15
de Berchplaets
Berghem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Parktheater
Eindhoven
Theater Floralis
Lisse
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Veste
Delft
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
Parktheater
Eindhoven
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Almere
Almere
Theater De Lievekamp
Oss
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
van Beresteyn
Veendam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
vrijdag 13 januari 2017
20:00
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
zaterdag 14 januari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Ludens, Voorburg
Minou Bosua - Minoux
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
André Manuel - De Onzen
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Marc-Marie Huijbregts
Agnietenhof, Tiel
Henry van Loon - Sleutelmoment
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theaterhotel Almelo, Almelo
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Meenthe, Steenwijk
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Mariëndael, Sint-Oedenrode
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pieter Derks - Spot
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Oldenosborn - #Life
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
NUHR - Draai het eens om
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Spant!, Bussum
20:15
Mini & Maxi
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Bureau Sport in het Theater! Try Out.
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Minou Bosua, 1 Bloeiende Maagd speelt MINOUX
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater De Kik, Elst
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Koningshof, Maassluis
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
zondag 15 januari 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
P3, Purmerend
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Comedyshow
De Pul, Uden
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
de Berchplaets, Berghem
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
C.C. Den Herd, Bladel
maandag 16 januari 2017
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
Cameretten - Finalistentournee
Theater Floralis, Lisse
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater 't Speelhuis, Helmond
dinsdag 17 januari 2017
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Hof 88, Almelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Schouwburg Almere, Almere
Youp van 't Hek - Licht
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
De Kattendans, Bergeijk
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 18 januari 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Meervaart, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maagd, Bergen op Zoom
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Schouwburg Almere, Almere
Marc-Marie Huijbregts
Theater De Lievekamp, Oss
Eva Crutzen - Spiritus
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - De Afterparty
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Pieter Derks - Spot
van Beresteyn, Veendam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Agnietenhof, Tiel
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen