CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -257
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 06 feb
20:15
M-Lab
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
zo 07 feb
De Muze
Noordwijk
14:00
Theater De Winsinghhof
Roden
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
ma 08 feb
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Concordia
Enschede
di 09 feb
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
Zaantheater
Zaandam
Fulcotheater
IJsselstein
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Muzeval
Emmen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
wo 10 feb
Zaantheater
Zaandam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Theater Bouwkunde
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
do 11 feb
Diligentia
Den Haag
C.C. Mechelen
Mechelen
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Spiegel
Zwolle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Spiegel
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
vr 12 feb
De Molenberg
Delfzijl
De Harmonie
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
1
Meervaart
Amsterdam
Energiehuis
Dordrecht
Het Trefpunt
Warmond
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
Munttheater
Weert
Posttheater
Arnhem
1
BREStheater
Brielle
Theater de Spiegel
Zwolle
1
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Theater De Willem
Papendrecht
Veluvine
Nunspeet
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Kennemer Theater
Beverwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Hof in Salland
Raalte
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht

zaterdag 06 februari 2016

20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op M-Lab, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Posttheater, Arnhem
20:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw DeLaMar, Amsterdam
20:30
André Manuel BREStheater, Brielle

zondag 07 februari 2016

Vet Kindercabaret - Vetter dan VET De Muze, Noordwijk
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theater De Winsinghhof, Roden
15:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw DeLaMar, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Kom, Nieuwegein

maandag 08 februari 2016

Jasper van Kuijk - Onder de streep Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martin Simek Theater Concordia, Enschede

dinsdag 09 februari 2016

Ton Kas - JABROER Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
Hans Liberg - Jazz & Comedy Zaantheater, Zaandam
Kasper van Kooten Fulcotheater, IJsselstein
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Orpheus, Apeldoorn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater De Muzeval, Emmen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden Toneelschuur, Haarlem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Isala Theater, Capelle aan den IJssel

woensdag 10 februari 2016

Hans Liberg - Jazz & Comedy Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Op het laatste moment Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Posttheater, Arnhem
20:00
Daniël Arends Meervaart, Amsterdam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Zaantheater, Zaandam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly De Meerpaal, Dronten
20:30
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

donderdag 11 februari 2016

Johan Goossens - Daglicht Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy C.C. Mechelen, Mechelen
Kasper van Kooten Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Op het laatste moment Kennemer Theater, Beverwijk
Murth Mossel - Voors en tegens Kennemer Theater, Beverwijk
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater De Willem, Papendrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater de Kampanje, Den Helder
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater de Blauwe Kei, Veghel
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lebbis - De Paardenpoetser Theater de Spiegel, Zwolle
Sara Kroos - Doorgefokt Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Hengelo, Hengelo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Wilminktheater, Enschede
20:00
Daniël Arends Schouwburg De Kring, Roosendaal
Piepschuim - Zo doen we dat hier Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Cameretten Finalistentournee Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Ledeltheater, Oostburg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba De Molenberg, Delfzijl
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Singer Theater, Laren
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede

vrijdag 12 februari 2016

René van Meurs - Even goede vrienden De Molenberg, Delfzijl
Alex Roeka - Voort! De Harmonie, Leeuwarden
Ton Kas - JABROER Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
1
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Meervaart, Amsterdam
Trio Giphart / Chabot Energiehuis, Dordrecht
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Het Trefpunt, Warmond
Hans Liberg - Jazz & Comedy Cultuurhuis de Leest, Izegem
Soundos - Geboren met ervaring Het Trefpunt, Warmond
Roué Verveer - Op het laatste moment Het Trefpunt, Warmond
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Munttheater, Weert
Jasper van Kuijk - Onder de streep Posttheater, Arnhem
1
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan BREStheater, Brielle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater de Spiegel, Zwolle
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater 't Pand, Gorinchem
Ali B - Je Suis Ali Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Agnietenhof, Tiel
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Willem, Papendrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend Veluvine, Nunspeet
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Kennemer Theater, Beverwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier Lindenberg Theater, Nijmegen
Sara Kroos - Doorgefokt Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Het Klooster, Woerden
20:15
Johan Goossens - Daglicht Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Intouchables Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Diligentia, Den Haag
20:15
André Manuel Hof in Salland, Raalte
20:30
Herman Brusselmans / Nico Dijkshoorn TivoliVredenburg, Utrecht
Pagina -257