Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Dialoog
Ermelo
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meerpaal
Dronten
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
DeLaMar
Amsterdam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Flint
Amersfoort
Gasthuiskerk
Doesburg
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Singer Theater
Laren
Spant!
Bussum
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Sneek
Sneek
20:30
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
AINSI
Maastricht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. De Kinkel
Bemmel
C.C. De Stringe
Vichte
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Myllesweerd
Mill
20:15
Cultura
Ede
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Den Bolder
Waspik
20:15
Diligentia
Den Haag
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater RhederArt
Dieren
Theater Sneek
Sneek
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
De Reggehof
Goor
20:30
DeLaMar
Amsterdam
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Agnietenhof
Tiel
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Witte Theater
IJmuiden
ATLAS Theater
Emmen
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
Goudse Schouwburg
Gouda
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Scheldetheater
Terneuzen
vrijdag 07 april 2017
René van Meurs - Even goede vrienden
De Dialoog, Ermelo
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Harmonie, Leeuwarden
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Nabil - Tijdmachine
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Flint, Amersfoort
Matroesjka - Brainwash
Gasthuiskerk, Doesburg
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kennemer Theater, Beverwijk
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
George van Houts - Kom Plot
Singer Theater, Laren
Pieter Derks - Spot
Spant!, Bussum
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Haastrecht
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Kolk, Assen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Lievekamp, Oss
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater De Omval, Diemen
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Ins Blau, Leiden
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
Sanne Wallis de Vries - Gut
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 08 april 2017
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
AINSI, Maastricht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C.C. De Kinkel, Bemmel
William Boeva - Reset
C.C. De Stringe, Vichte
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
C.C. Den Herd, Bladel
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
C.C. Myllesweerd, Mill
20:15
Enge Buren - Ruk!
Cultura, Ede
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Kattendans, Bergeijk
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Stenge, Heinkenszand
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Den Bolder, Waspik
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
Niet Schieten! - Kusje erop!
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Jochen Otten
Posttheater, Arnhem
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kampanje, Den Helder
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater RhederArt, Dieren
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
André Manuel - De Onzen
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Eric van Sauers - Werkvoorstelling
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
Micha Wertheim - Iemand Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
zondag 09 april 2017
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Reggehof, Goor
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
14:30
Mini & Maxi
Leidse Schouwburg, Leiden
maandag 10 april 2017
Youp van 't Hek - Licht
Agnietenhof, Tiel
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Flint, Amersfoort
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 11 april 2017
20:00
Ali B - Je Suis Ali
AFAS Circustheater, Scheveningen
Youp van 't Hek - Licht
Agnietenhof, Tiel
20:15
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Flint, Amersfoort
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
Parktheater, Eindhoven
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Mike Boddé - De Geurige Man
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 12 april 2017
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
ATLAS Theater, Emmen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Maaspoort, Venlo
René van Meurs - Even goede vrienden
Goudse Schouwburg, Gouda
Jochen Otten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Ali B - Je Suis Ali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
George van Houts - Kom Plot
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De Afterparty
Scheldetheater, Terneuzen