CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -258
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 03 okt
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DOK 6
Panningen
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Jan van Besouw
Goirle
za 04 okt
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
C.C. Zundert
Zundert
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
zo 05 okt
16:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Boom Chicago
Amsterdam
ma 06 okt
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
di 07 okt
Theater Bellevue
Amsterdam
1
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Toneelschuur
Haarlem
wo 08 okt
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
do 09 okt
20:00
Brogum
Zierikzee
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Buiksloterkerk
Amsterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
GC 't Heilaar
Beerse
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
United Stage
Veenendaal
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
vr 10 okt
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
DOK 6
Panningen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
za 11 okt
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk

vrijdag 03 oktober 2014

20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) De Weijer, Boxmeer
20:00
Cabaretteketet Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Urbanus Zelf! DOK 6, Panningen
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
MAAR ONDERTUSSEN Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out) Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ashton Brothers - Treasures Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Vrouwen willen maar 1 ding De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg BREStheater, Brielle
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Jan van Besouw, Goirle

zaterdag 04 oktober 2014

20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Posttheater, Arnhem
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) Het Musiater, Zevenaar
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) C.C. Zundert, Zundert
20:00
MAAR ONDERTUSSEN De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Theater Ludens, Voorburg
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ashton Brothers - Treasures Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Op Sterk Water - Improvisatietheater Theater Walhalla, Rotterdam

zondag 05 oktober 2014

16:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Theater PePijn, Den Haag
20:30
Adam Fields / Michael Diederich / Nicole Mischler Boom Chicago, Amsterdam

maandag 06 oktober 2014

20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald DeLaMar, Amsterdam
20:00
MAAR ONDERTUSSEN Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Jochem Myjer Stadsschouwburg Groningen, Groningen

dinsdag 07 oktober 2014

Foto Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out)
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) Theater Bellevue, Amsterdam
1
20:15
Jochem Myjer Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Arno van der Heyden De Oosterpoort, Groningen
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater Toneelschuur, Haarlem

woensdag 08 oktober 2014

20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Marc-Marie Huijbregts - FLORISSANT Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) De Oosterpoort, Groningen
20:15
Howard Komproe De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jochem Myjer Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Leon van der Zanden Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

donderdag 09 oktober 2014

20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Brogum, Zierikzee
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! De Molenberg, Delfzijl
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Chassé Theater, Breda
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) Buiksloterkerk, Amsterdam
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Posttheater, Arnhem
20:00
Cabaretteketet Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) GC 't Heilaar, Beerse
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Anuar - Integer Theater PePijn, Den Haag
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Markant Uden, Uden
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Kasper van Kooten l Karakters (2e seizoen) Meervaart, Amsterdam
20:30
Esther van der Voort / Eva Sara Vromans / Henk Doedens / Onno Lolkema United Stage, Veenendaal
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Cabaretpoel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Ashton Brothers - Treasures Theater de Stoep, Spijkenisse

vrijdag 10 oktober 2014

Daniël Arends - Carte Blanche Werftheater, Utrecht
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater De Tuin, Leusden
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater Ludens, Voorburg
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) De Muze, Noordwijk
20:00
Urbanus Zelf! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
MAAR ONDERTUSSEN Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Najib Amhali - I Am Hali De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Anuar - Integer Theater PePijn, Den Haag
20:00
Sara Kroos Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook DOK 6, Panningen
20:15
Ashton Brothers - Treasures Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Op Sterk Water - Improvisatietheater De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Vrouwen willen maar 1 ding Fidei et Arti, Oudenbosch

zaterdag 11 oktober 2014

Daniël Arends - Carte Blanche Werftheater, Utrecht
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater Ludens, Voorburg
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) Het Klooster, Woerden
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Droog Brood - Toppers in de mist C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was De Kattendans, Bergeijk
20:00
Najib Amhali - I Am Hali De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Zaantheater, Zaandam
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
MAAR ONDERTUSSEN Kennemer Theater, Beverwijk
Pagina -258