Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:15
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
20:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
TOP
Bemmel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Muze
Noordwijk
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
22:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
14:30
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:00
Café Rex
Utrecht
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
De Schavuit
Zeist
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
21:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Theater De Omval
Diemen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:30
Taverne
Bergen
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
zaterdag 13 december 2014
20:15
Eva Crutzen - Bankzitten
De Weijer, Boxmeer
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
Flint, Amersfoort
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen
20:30
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Liberg - ATTACCA
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Kasper van Kooten - Karakters
Markant Uden, Uden
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Lach het weg
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud
Diligentia, Den Haag
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers (try-out)
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Nathalie Baartman - Louter
Koningshof, Maassluis
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag!
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe (try-out)
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow
Werftheater, Utrecht
20:00
René van Meurs - Voor de Storm
TOP, Bemmel
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Schudden - Perrongeluk
De Muze, Noordwijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
22:15
Youp van 't Hek - Wat is de vraag?
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
zondag 14 december 2014
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Lach het weg
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:00
Najib Amhali - I Am Hali
Deventer Schouwburg, Deventer
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars
Theater 't Onderdak, Sassenheim
maandag 15 december 2014
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
AFAS Circustheater, Scheveningen
dinsdag 16 december 2014
20:15
Ali B beken(d)t
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:00
Comedy Inc.
Café Rex, Utrecht
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Munttheater, Weert
20:00
Marjolijn van Kooten - In principe wel
Schuur, Haarlem
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Urbanus Zelf!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
woensdag 17 december 2014
Ali B beken(d)t
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Comedy Inc.
De Schavuit, Zeist
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
21:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia
Theater De Omval, Diemen
Henry van Loon | Sluimer
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Karin Bloemen - Kerst met een grote K
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Martijn Oosterhuis
PopEi, Eindhoven
20:30
Pepijn Schoneveld - Meneer Jongetje
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw
Singer Theater, Laren
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen!
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
donderdag 18 december 2014
20:00
André Manuel - Het Geval Apart
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise)
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Comedy Inc.
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:30
Comedyclub Bergen
Taverne, Bergen
20:15
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
De Partizanen - De Partizanen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Eric Koller - blijft thuis!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Eric van Sauers - Ontroert
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Erik van Muiswinkel - Schettino!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Gé Reinders / Syb van der Ploeg
Schouwburg Venray, Venray
Hans Liberg - ATTACCA
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling)
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jasper van Kuijk - Schoon Schip
Meervaart, Amsterdam
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht
Wilminktheater, Enschede
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Katinka Polderman - Polderman baart zorgen
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Lenette van Dongen - Roedel
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht