CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -258
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 11 dec
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
za 12 dec
Arto Theater
Schoonhoven
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Reehorst
Ede
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Klooster
Woerden
Jan van Besouw
Goirle
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Concordia
Haastrecht
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
1
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Werftheater
Utrecht
zo 13 dec
15:00
Ledeltheater
Oostburg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
14:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
`t Patronaat
Mierlo
ma 14 dec
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
1
di 15 dec
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
1
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Toneelschuur
Haarlem
wo 16 dec
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
Figi Theater
Zeist
Fulcotheater
IJsselstein
1
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Munttheater
Weert
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater De Schalm
Assen
Theater De Willem
Papendrecht
1
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
do 17 dec
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
1
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater de Blauwe Kei
Veghel

vrijdag 11 december 2015

Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Daniël Arends van Beresteyn, Veendam
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Werftheater, Utrecht

zaterdag 12 december 2015

Rayen Panday - Vrijspraak Arto Theater, Schoonhoven
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 C.C. Myllesweerd, Mill
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy De Kleine Willem, Enschede
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde De Reehorst, Ede
20:00
Piepschuim - Op Recept ECI Cultuurfabriek, Roermond
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Goudse Schouwburg, Gouda
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Het Klooster, Woerden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Jan van Besouw, Goirle
Ton Kas - JABROER Meervaart, Amsterdam
Soundos - Geboren met ervaring Meervaart, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Orpheus, Apeldoorn
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Parktheater, Eindhoven
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg Posttheater, Arnhem
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Schouwburg de Lawei, Drachten
Dolf Jansen - Hardverwarmend TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Vincent Geers - Je moet het maar durven Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Theater Concordia, Haastrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Beun, Heiloo
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Huub Stapel - MV² Theater de Voorveghter, Hardenberg
1
20:30
Johan Goossens - Daglicht Theater Ludens, Voorburg
20:15
Jochen Otten Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ali B - Je Suis Ali Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Werftheater, Utrecht

zondag 13 december 2015

15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Ledeltheater, Oostburg
René van Meurs - Even Goede Vrienden Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kirsten van Teijn - Heilloos Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kasper van Kooten Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Nathalie Baartman - Louter Stadsschouwburg Groningen, Groningen
14:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg `t Patronaat, Mierlo

maandag 14 december 2015

20:15
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
1

dinsdag 15 december 2015

Ali B - Je Suis Ali C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
Foto Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
1
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Orpheus, Apeldoorn
Rayen Panday - Vrijspraak Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST Parktheater, Eindhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Cameretten Finalistentournee Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Theater De Muzeval, Emmen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Toneelschuur, Haarlem

woensdag 16 december 2015

20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Huub Stapel - MV² De Maaspoort, Venlo
Hans Liberg - Jazz & Comedy Figi Theater, Zeist
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Fulcotheater, IJsselstein
1
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Goudse Schouwburg, Gouda
Rayen Panday - Vrijspraak Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Munttheater, Weert
15:00
Vet Kindercabaret Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - JABROER Schouwburg de Lawei, Drachten
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Schouwburg Venray, Venray
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Stadstheater Arnhem, Arnhem
Najib Amhali - I Amhali Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater De Leest, Waalwijk
Daniël Arends - Carte Blanche Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Daniël Arends Theater De Schalm, Assen
Kasper van Kooten Theater De Willem, Papendrecht
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Westlandtheater De Naald, Naaldwijk

donderdag 17 december 2015

20:30
Cameretten Finalistentournee C.C. Den Herd, Bladel
Hans Liberg - Jazz & Comedy C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Lebbis - De Paardenpoetser Cultura, Ede
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook De Meerpaal, Dronten
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Diligentia, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Het Klooster, Woerden
20:15
Herman Finkers Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
1
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Maartje & Kine Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Zo'n Toon, een persoonlijke hommage aan Toon Hermans door Maurice Her Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ton Kas - JABROER Schouwburg Almere, Almere
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Schouwburg Amphion, Doetinchem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Schouwburg Venray, Venray
21:00
Badaboom Comedy Club Taverne, Bergen
20:00
Daniël Arends Theater Aan de Slinger, Houten
Najib Amhali - I Amhali Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Bellevue, Amsterdam
Nathalie Baartman - Louter Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater de Blauwe Kei, Veghel
Pagina -258