Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Dakota
Den Haag
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
van Beresteyn
Veendam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Bon theater
Medemblik
C.C Warenar
Wassenaar
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Nieuwe Kolk
Assen
De Reggehof
Goor
20:00
De Stenge
Heinkenszand
De Toegift
Den Hoorn
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Het Trefpunt
Warmond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Tuin
Leusden
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Het Klooster
Woerden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Spiegel
Zwolle
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kleine Willem
Enschede
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
19:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Kolk
Assen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Ins Blau
Leiden
Theater Sneek
Sneek
18:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
vrijdag 16 maart 2018
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Soundos - Niets te verliezen
Theater Dakota, Den Haag
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Boerderij, Huizen
Pieter Derks - Spot
Theater de Kampanje, Den Helder
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Kom, Nieuwegein
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kom, Nieuwegein
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Schalm, Veldhoven
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Martijn Koning - Koning te rijk
van Beresteyn, Veendam
zaterdag 17 maart 2018
Daniël Arends - De Afterparty
Agnietenhof, Tiel
20:15
Nathalie Baartman
Beauforthuis, Austerlitz
René van Meurs - Ik beloof niks
Bon theater, Medemblik
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
C.C Warenar, Wassenaar
Fuad Hassen - Held
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Koning te rijk
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Nieuwe Kolk, Assen
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Reggehof, Goor
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
De Stenge, Heinkenszand
Piepschuim
De Toegift, Den Hoorn
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Flint, Amersfoort
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Het Musiater, Zevenaar
Soundos - Niets te verliezen
Het Trefpunt, Warmond
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Posttheater, Arnhem
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
19:30
George van Houts - Kom Plot
S.C.C. De Ruchte, Someren
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg de Lawei, Drachten
Martijn Koning - Koning te rijk
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Singer Theater, Laren
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Spant!, Bussum
20:15
Percossa - BAM!
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Zonder verdoving
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Aan de Slinger, Houten
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - De Onzen
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Lievekamp, Oss
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater De Tuin, Leusden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Zinin, Nijverdal
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
zondag 18 maart 2018
Kirsten van Teijn - Zalf
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 19 maart 2018
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 20 maart 2018
20:00
Zonder verdoving
ATLAS Theater, Emmen
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Maaspoort, Venlo
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tim Fransen
Schouwburg Odeon, Zwolle
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lebbis - De Bovengrens
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Speeldoos, Baarn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 21 maart 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultura, Ede
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kleine Willem, Enschede
Lebbis - De Bovengrens
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
19:30
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Zonder verdoving
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater aan de Schie, Schiedam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Kolk, Assen
Johan Goossens - Vlam
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Koorts
Theater De Lievekamp, Oss
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Spiegel, Zwolle
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ins Blau, Leiden
Richard Groenendijk - Om alles
Theater Sneek, Sneek
18:00
Abdelhadi Baaddi
Theater Zuidplein, Rotterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Zaantheater, Zaandam
donderdag 22 maart 2018
Claudia de Breij - Nu
Agora Theater Lelystad, Lelystad