CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -25
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 11 apr
Theater De Leest
Waalwijk
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Idea
Soest
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Concordia
Enschede
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater Hof 88
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Leidse Schouwburg
Leiden
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Stoep
Spijkenisse
Veluvine
Nunspeet
Chassé Theater
Breda
Parktheater
Eindhoven
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
00:00
De Poorterij
Zaltbommel
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kattendans
Bergeijk
De Harmonie
Leeuwarden
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kampanje
Den Helder
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
Theater Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
vr 12 apr
Wilminktheater
Enschede
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Klooster
Woerden
De Maaspoort
Venlo
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Schouwburg Venray
Venray
C.C. De Klameare
Workum
Theater Bouwkunde
Deventer
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Bussel
Oosterhout
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kattendans
Bergeijk
Singer Theater
Laren
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Meenthe
Steenwijk
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater 't Speelhuis
Helmond
Posttheater
Arnhem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
1
Agora Theater Druten
Druten
00:00
Theater Ludens
Voorburg
00:00
De Zwaan
Uitgeest
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Kampanje
Den Helder
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Ledeltheater
Oostburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch

donderdag 11 april 2019

Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Hoftheater, Raalte
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Griffioen, Amstelveen
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Freek de Jonge - De Suppoost Agora Theater Lelystad, Lelystad
Alex Ploeg Ultimatum Theater ’t Mozaïek, Wijchen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater de Voorveghter, Hardenberg
Angela Groothuizen - Lueke binge Theater Idea, Soest
ANNE & LISA - Weltschmerz Kennemer Theater, Beverwijk
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater Concordia, Enschede
Arie & Silvester - Wie?! TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Theater Hof 88, Almelo
Fresku - Voordat het te laat is De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Louise Korthals - Alles is er Theater aan de Schie, Schiedam
Tineke Schouten - Highlights Schouwburg Hengelo, Hengelo
Claudia de Breij - Nu Leidse Schouwburg, Leiden
Rayen Panday - Fenomeen De Meenthe, Steenwijk
Patrick Laureij Schouwburg de Lawei, Drachten
Matroesjka - Brainwash Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Om Alles! Veluvine, Nunspeet
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Chassé Theater, Breda
Oldenhermanns - UNSEXED Parktheater, Eindhoven
00:00
Oeloek - Droeftoeters Theater Ins Blau, Leiden
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? De Poorterij, Zaltbommel
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu Kennemer Theater, Beverwijk
Yentl en de Boer - Magie Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Goudse Schouwburg, Gouda
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly De Kattendans, Bergeijk
Nathalie Baartman - Breek De Harmonie, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Kommil Foo - Oogst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Theater de Kampanje, Den Helder
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Theater Orpheus, Apeldoorn
20:15
Ali B - Koorts Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Najib Amhali - Waar Was Ik? Markant Uden, Uden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Thomas Acda - Motel Diligentia, Den Haag
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a. De Maaspoort, Venlo
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

vrijdag 12 april 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Wilminktheater, Enschede
Henry van Loon - Onze Henry Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Peter Pannekoek - Later was alles beter Oude Luxor Theater, Rotterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Koorts Schouwburg Het Park, Hoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - Meer van hetzelfde Zaantheater, Zaandam
De Partizanen - Het leven an sich Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg Cuijk, Cuijk
Javier Guzman - Guzmán Theater Harderwijk, Harderwijk
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Karin Bloemen - Souvenirs Theater de Stoep, Spijkenisse
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Schouwburg Het Park, Hoorn
Kiki Schippers - Waar Het Klooster, Woerden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid De Maaspoort, Venlo
Murth Mossel - Pauwer Ons Mierloos Theater, Mierlo
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater de Griffioen, Amstelveen
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Ploeg Ultimatum Schouwburg Venray, Venray
André Manuel - DREEJKLEZOEW C.C. De Klameare, Workum
Angela Groothuizen - Lueke binge Theater Bouwkunde, Deventer
ANNE & LISA - Weltschmerz S.C.C. De Ruchte, Someren
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan Theater de Bussel, Oosterhout
Arie & Silvester - Wie?! Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Chassé Theater, Breda
Fresku - Voordat het te laat is De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Paradijskleier Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise) De Kattendans, Bergeijk
Louise Korthals - Alles is er Singer Theater, Laren
Tineke Schouten - Highlights Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu Leidse Schouwburg, Leiden
Rayen Panday - Fenomeen De Meenthe, Steenwijk
Patrick Laureij Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Matroesjka - Brainwash Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Theater 't Speelhuis, Helmond
Johan Goossens - Vlam Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles! Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
1
Oldenhermanns - UNSEXED Agora Theater Druten, Druten
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Theater Ludens, Voorburg
00:00
Oeloek - Droeftoeters De Zwaan, Uitgeest
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken Podium Hoge Woerd, De Meern
Yentl en de Boer - Magie Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Heppie de Peppie KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme De Harmonie, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Blauwe Kei, Veghel
Thomas Smith - De jaren van verstand Schouwburg De Kring, Roosendaal
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Ledeltheater, Oostburg
Kommil Foo - Oogst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pagina -25