Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Griffioen
Amstelveen
00:00
Theater de Kaasfabriek
Wormer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
Theater De Veste
Delft
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Ludens
Voorburg
00:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
Vorstin
Hilversum
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
’t VlechtTheater
Noordwolde
Beauforthuis
Austerlitz
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
19:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. De Werf
Aalst
00:00
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agnietenhof
Tiel
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Cultura
Ede
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
De Muze
Noordwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
Filmtheater Luxor
Zutphen
20:00
Jeugdtheater De krakeling
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
00:00
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Maagd
Bergen op Zoom
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Den heuvel
Alphen
zaterdag 09 maart 2019
Murth Mossel - Pauwer
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Henry van Loon - Onze Henry
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater Aan de Slinger, Houten
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Griffioen, Amstelveen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kaasfabriek , Wormer
Margriet Bolding - Het gras bij de buren
Theater de Kampanje, Den Helder
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Lievekamp, Oss
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Schuur, Zevenbergen
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater De Veste, Delft
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Freek de Jonge - De Suppoost
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Ludens, Voorburg
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Fresku - Voordat het te laat is
Vorstin, Hilversum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
’t VlechtTheater, Noordwolde
zondag 10 maart 2019
Theo Nijland - En de rest is onzin
Beauforthuis, Austerlitz
20:15
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - Omdat ik zoveel van je haat
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater Zuidplein, Rotterdam
maandag 11 maart 2019
19:00
Fary
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 12 maart 2019
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. De Werf, Aalst
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Abdelkader Benali - Kalief van Nederland
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Brigitte Kaandorp - Eh...
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Schouwburg Odeon, Zwolle
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Spant!, Bussum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Theater aan de Schie, Schiedam
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
woensdag 13 maart 2019
20:00
Ali B - Koorts
Agnietenhof, Tiel
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Cameretten Festival - Finalistentournee 2018
Cultura, Ede
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Muze, Noordwijk
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Diligentia, Den Haag
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Filmtheater Luxor, Zutphen
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten
Jeugdtheater De krakeling, Amsterdam
Patrick Laureij
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sara Kroos - Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
20:15
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Munttheater, Weert
ANNE & LISA - Weltschmerz
Orpheus, Apeldoorn
Jochen Otten - Troosten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Arie & Silvester - Wie?!
Parktheater, Eindhoven
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Onze Henry
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Freek de Jonge - De Suppoost
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - Het leven an sich
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Schouwburg Ogterop, Meppel
René van Meurs - Ik beloof niks
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Theater De Boerderij, Huizen
Thomas Acda - Motel
Theater de Kom, Nieuwegein
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater De Lievekamp, Oss
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Purmaryn, Purmerend
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Javier Guzman - Guzmán
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Zaantheater, Zaandam
Greg Shapiro - The Madness of King Donald
Zaantheater, Zaandam
donderdag 14 maart 2019
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Chassé Theater, Breda
Arie & Silvester - Wie?!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kamagurka - De grenzen van Ernst
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Zonder Verdoving
De Maagd, Bergen op Zoom
Ali B - Koorts
De Nieuwe Kolk, Assen
De Partizanen - Het leven an sich
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Javier Guzman - Guzmán
Den heuvel, Alphen