Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan de Schie
Schiedam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
00:00
Theater Ins Blau
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Concordia
Enschede
Wilminktheater
Enschede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
00:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Klameare
Workum
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
00:00
De Zwaan
Uitgeest
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Walhalla
Rotterdam
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Bussel
Oosterhout
Ledeltheater
Oostburg
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater De Tuin
Leusden
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
Singer Theater
Laren
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater Harderwijk
Harderwijk
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
00:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
donderdag 11 april 2019
Louise Korthals - Alles is er
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Arie & Silvester - Wie?!
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Hoftheater, Raalte
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater de Purmaryn, Purmerend
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Richard Groenendijk - Om Alles!
Veluvine, Nunspeet
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Zinin, Nijverdal
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Freek de Jonge - De Suppoost
Agora Theater Lelystad, Lelystad
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Theater Ins Blau, Leiden
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Nathalie Baartman - Breek
De Harmonie, Leeuwarden
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - Highlights
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Henry van Loon - Onze Henry
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Goudse Schouwburg, Gouda
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater Concordia, Enschede
Emilio Guzman - Kom dan!
Wilminktheater, Enschede
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Oldenhermanns - UNSEXED
Parktheater, Eindhoven
Patrick Laureij
Schouwburg de Lawei, Drachten
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Thomas Acda - Motel
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Chassé Theater, Breda
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Kennemer Theater, Beverwijk
ANNE & LISA - Weltschmerz
Kennemer Theater, Beverwijk
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly
De Kattendans, Bergeijk
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Ali B - Koorts
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Nasrdin Dchar - Ja
Orpheus, Apeldoorn
Fresku - Voordat het te laat is
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Vrijdag & Sandifort - Voorlopig voor altijd
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Thijs van de Meeberg - Kom nou maar gewoon
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Theater Hof 88, Almelo
Kommil Foo - Oogst
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 12 april 2019
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Zaantheater, Zaandam
André Manuel - DREEJKLEZOEW
C.C. De Klameare, Workum
Kiki Schippers - Waar
Het Klooster, Woerden
Henry van Loon - Onze Henry
Theater De Storm, Winterswijk
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater Ludens, Voorburg
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Alex Ploeg Ultimatum
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Single Camping - Met Elise Schaap, Tjitske Reidinga e.a.
De Maaspoort, Venlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
De Maaspoort, Venlo
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Theater de Hofnar, Valkenswaard
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
00:00
Oeloek - Droeftoeters
De Zwaan, Uitgeest
Rayen Panday - Fenomeen
De Meenthe, Steenwijk
Karin Bloemen - Souvenirs
Theater de Stoep, Spijkenisse
ANNE & LISA - Weltschmerz
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes
Theater Walhalla, Rotterdam
Tineke Schouten - Highlights
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas Smith - De jaren van verstand
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Vincent Bijlo - Ik hoor alles
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Hoftheater, Raalte
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise)
Theater de Purmaryn, Purmerend
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Theater de Bussel, Oosterhout
Sjaak Bral - Sex met Sjaak
Ledeltheater, Oostburg
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Murth Mossel - Pauwer
Ons Mierloos Theater, Mierlo
De Partizanen - Het leven an sich
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Dorine Wiersma - Gaan we katten?
Theater De Tuin, Leusden
Claudia de Breij - Nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
De Harmonie, Leeuwarden
Louise Korthals - Alles is er
Singer Theater, Laren
Richard Groenendijk - Om Alles!
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater Aan de Slinger, Houten
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater 't Speelhuis, Helmond
Arie & Silvester - Wie?!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Javier Guzman - Guzmán
Theater Harderwijk, Harderwijk
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Wilminktheater, Enschede
Oldenhermanns - UNSEXED
Agora Theater Druten, Druten
Thomas Acda - Motel
Schouwburg de Lawei, Drachten
Angela Groothuizen - Lueke binge
Theater Bouwkunde, Deventer
Yentl en de Boer - Magie
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Kamagurka
Diligentia, Den Haag
00:00
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Matroesjka - Brainwash
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Chassé Theater, Breda