CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -259
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 17 mrt
Theater de Griffioen
Amstelveen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater de Schalm
Veldhoven
Chassé Theater
Breda
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Veste
Delft
Schuur
Haarlem
Wilminktheater
Enschede
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Flint
Amersfoort
Theater de Stoep
Spijkenisse
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Figi Theater
Zeist
Het Evertshuis
Bodegraven
wo 18 mrt
Junushoff Theater
Wageningen
Zaantheater
Zaandam
Luctor et Emergo
Rilland
Schouwburg de Lawei
Drachten
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Fidei et Arti
Oudenbosch
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Cpunt Theater
Hoofddorp
TivoliVredenburg
Utrecht
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Venray
Venray
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Meenthe
Steenwijk
Flint
Amersfoort
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Leest
Waalwijk
De Domijnen
Sittard
Theater Walhalla
Rotterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater De Omval
Diemen
Taverne
Bergen
do 19 mrt
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Willem
Papendrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
Leidse Schouwburg
Leiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Meervaart
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Idea
Soest
Theater Hof 88
Almelo
MFC De Pluk
Geldermalsen
Goudse Schouwburg
Gouda
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
DNK
Assen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Posthuis Theater
Heerenveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater 't Speelhuis
Helmond
C.C. Nesterlé
Nistelrode
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
De Kattendans
Bergeijk
Theater aan de Brink
laren
De Weverij
Zierikzee
De Maaspoort
Venlo
Koningshof
Maassluis
Markant Uden
Uden
Theater Walhalla
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Peeriscoop
Gorinchem

dinsdag 17 maart 2020

Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Theater de Griffioen, Amstelveen
Kommil Foo - Oogst Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Javier Guzman - Guzmán Theater de Schalm, Veldhoven
Best of... Ton Kas Chassé Theater, Breda
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Bellevue, Amsterdam
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater 't Speelhuis, Helmond
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Theater de Kom, Nieuwegein
Fred Delfgaauw Theater De Veste, Delft
Spruijt & Opperman - Heimweeën Schuur, Haarlem
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Wilminktheater, Enschede
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marcel Hensema - Alles in de hens Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Plien & Bianca - En nu dan? Flint, Amersfoort
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater de Stoep, Spijkenisse
Huub Stapel - Het Huwelijk Agora Theater Lelystad, Lelystad
Oldenhermanns - Unsexed Figi Theater, Zeist
Daan Boom - De Eerste Het Evertshuis, Bodegraven

woensdag 18 maart 2020

Debby Petter - De liefde voorbij Junushoff Theater, Wageningen
Javier Guzman - Guzmán Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de toekomst Luctor et Emergo, Rilland
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg de Lawei, Drachten
Lebbis - De Ervaring Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Bellevue, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW De Kleine Komedie, Amsterdam
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Hof 88, Almelo
René van Meurs - Hunkert TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Fidei et Arti, Oudenbosch
Rayen Panday - Trigger Schouwburg Ogterop, Meppel
Henry van Loon - Onze Henry Schouwburg Het Park, Hoorn
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Grof geschud - Lijmen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Najib Amhali - Waar was ik? Zuiderstrandtheater, Den Haag
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Cpunt Theater, Hoofddorp
Foto Bill Bailey
Bill Bailey TivoliVredenburg, Utrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby Scheldetheater, Terneuzen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Schouwburg Venray, Venray
Milo Berlijn - Mens erger je niet! TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Oude Luxor Theater, Rotterdam
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Hengelo, Hengelo
Fred van Leer - Leer van Fred Live Schouwburg Amphion, Doetinchem
Viggo Waas - De meestervoorspeller De Meenthe, Steenwijk
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Flint, Amersfoort
Huub Stapel - Het Huwelijk Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ali B - Koorts Theater De Leest, Waalwijk
Barrie Stevens - The Show Must Go On De Domijnen, Sittard
Daan Boom - De Eerste Theater Walhalla, Rotterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk De Smeltkroes, Maarheeze
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Theater De Omval, Diemen
Breek De Week Open Mic Night Bergen Taverne, Bergen

donderdag 19 maart 2020

Nina De La Parra - Gods wegen Papenstraattheater, Zwolle
Claudia de Breij - NU Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Debby Petter - De liefde voorbij Schouwburg Lochem, Lochem
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Kommil Foo - Oogst Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Ronald Goedemondt - Numero Uno Theater De Willem, Papendrecht
Javier Guzman - Guzmán KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Najib Amhali - Waar was ik? Zuiderstrandtheater, Den Haag
Best of... Ton Kas Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
Lenette van Dongen - Paradijskleier Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Ervaring Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Meervaart, Amsterdam
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Theater Bellevue, Amsterdam
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater Idea, Soest
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater Hof 88, Almelo
Marco Lopes - Wees blij MFC De Pluk, Geldermalsen
René van Meurs - Hunkert Goudse Schouwburg, Gouda
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg Venray, Venray
Sanne Wallis de Vries - Kom Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Onze man in Teheran DeLaMar, Amsterdam
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Cpunt Theater, Hoofddorp
Nina De La Parra - Gods wegen Schouwburg Odeon, Zwolle
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg De Kring, Roosendaal
Rundfunk - Todesangstschrei Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Plien & Bianca - En nu dan? DNK, Assen
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Oude Luxor Theater, Rotterdam
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Marcel Hensema - Alles in de hens Posthuis Theater, Heerenveen
Sara Kroos - Verte De Kleine Komedie, Amsterdam
Oldenhermanns - Unsexed Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Schouwburg Ogterop, Meppel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Theater de Kampanje, Den Helder
Daan Boom - De Eerste Theater 't Speelhuis, Helmond
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Nesterlé, Nistelrode
Fred van Leer - Leer van Fred Live KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten De Kattendans, Bergeijk
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Theater aan de Brink, laren
Anuar - EERLIJK De Weverij, Zierikzee
Huub Stapel - Het Huwelijk De Maaspoort, Venlo
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” Koningshof, Maassluis
Patrick Laureij Markant Uden, Uden
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Koorts Fulcotheater, IJsselstein
Enge Buren - BASTA! Theater Peeriscoop, Gorinchem
Pagina -259