CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -259
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
ma 15 sep
19:00
Hofman Café
Utrecht
1
di 16 sep
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
wo 17 sep
AFAS Circustheater
Scheveningen
1
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De Schavuit
Zeist
do 18 sep
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
Theater Walhalla
Rotterdam
1
vr 19 sep
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
za 20 sep
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
AFAS Circustheater
Scheveningen
1
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
zo 21 sep
14:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
di 23 sep
Boom Chicago
Amsterdam
1
AFAS Circustheater
Scheveningen
1
wo 24 sep
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Hofman Café
Utrecht
do 25 sep
20:00
Het Klooster
Nuenen
20:00
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Taverne
Bergen
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater De Omval
Diemen
vr 26 sep
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
za 27 sep
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
zo 28 sep
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
ma 29 sep
20:00
Parktheater
Eindhoven
AFAS Circustheater
Scheveningen
1
di 30 sep
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
wo 01 okt
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
do 02 okt
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Cultuurschuur
Monster
20:00
C.C. De Werft
Geel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Club Move
Barneveld
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 03 okt
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Weijer
Boxmeer
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
DOK 6
Panningen
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg

maandag 15 september 2014

19:00
Utrecht English Comedy Night Hofman Café, Utrecht
1

dinsdag 16 september 2014

20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out) Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali AFAS Circustheater, Scheveningen

woensdag 17 september 2014

Foto Najib Amhali
Najib Amhali AFAS Circustheater, Scheveningen
1
20:15
Ashton Brothers - Treasures Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Comedy Inc. De Schavuit, Zeist

donderdag 18 september 2014

20:00
Comedyhuis Comedynight: Leon van der Zanden, Stefan Pop e.a. TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Najib Amhali AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Ashton Brothers - Treasures Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Comedy Inc. Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
Foto Ton Kas
Ton Kas Theater Walhalla, Rotterdam
1

vrijdag 19 september 2014

20:00
Cabaretteketet Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Cabaretteketet Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Firma Weijland DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Najib Amhali AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theater de Hofnar, Valkenswaard

zaterdag 20 september 2014

20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
Firma Weijland DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Cabarestafette Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
Foto Najib Amhali
Najib Amhali AFAS Circustheater, Scheveningen
1
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Theater de Purmaryn, Purmerend

zondag 21 september 2014

14:00
Ellen Dikker - Groene Vingers (preview) Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Firma Weijland DRU-Cultuurfabriek, Ulft

dinsdag 23 september 2014

Foto Reginald D Hunter
Reginald D Hunter Boom Chicago, Amsterdam
1
Foto Jochem Myjer
Jochem Myjer AFAS Circustheater, Scheveningen
1

woensdag 24 september 2014

20:00
Ashton Brothers - Treasures Wilminktheater, Enschede
20:00
Dian Liesker Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Najib Amhali AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Utrecht Lacht Open Mic Comedynight Hofman Café, Utrecht

donderdag 25 september 2014

20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Het Klooster, Nuenen
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) De Speeldoos, Vught
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Stand Up Comedy Taverne, Bergen
20:00
Najib Amhali AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Ashton Brothers - Treasures Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
De Schedelgeboorten Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:30
MAAR ONDERTUSSEN Chassé Theater, Breda
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater Theater De Omval, Diemen

vrijdag 26 september 2014

Comedy Kitchen - Fresh Meat SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Brokstukken - Cabaretteketet De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Max van den Burg - Amok Werftheater, Utrecht
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out) Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Najib Amhali AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:15
MAAR ONDERTUSSEN Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Agora Theater Druten, Druten
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater Het Evertshuis, Bodegraven

zaterdag 27 september 2014

20:00
Cabaretteketet Posttheater, Arnhem
20:00
Max van den Burg - Amok Werftheater, Utrecht
20:00
Nathalie Baartman - Louter Schouwburg Venray, Venray
20:00
Najib Amhali AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook van Beresteyn, Veendam
20:15
Ashton Brothers - Treasures TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Theater Ludens, Voorburg
20:30
Brokstukken / Kees van Amstel S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater Theater 't Pand, Gorinchem

zondag 28 september 2014

20:00
Jochem Myjer AFAS Circustheater, Scheveningen

maandag 29 september 2014

20:00
Cabaretteketet Parktheater, Eindhoven
Foto Jochem Myjer
Jochem Myjer AFAS Circustheater, Scheveningen
1

dinsdag 30 september 2014

20:00
Ashton Brothers - Treasures Parktheater, Eindhoven
20:00
Jochem Myjer AFAS Circustheater, Scheveningen
20:15
MAAR ONDERTUSSEN Isala Theater, Capelle aan den IJssel

woensdag 01 oktober 2014

20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Posttheater, Arnhem
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Theater de Hofnar, Valkenswaard
Daniël Arends - Carte Blanche Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Theater De Boerderij, Huizen

donderdag 02 oktober 2014

Daniël Arends - Carte Blanche Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten De Meenthe, Steenwijk
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg Cultuurschuur, Monster
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) C.C. De Werft, Geel
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Max van den Burg - Amok Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Comedy Inc. Club Move, Barneveld
20:30
Dolf Jansen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 03 oktober 2014

Daniël Arends - Carte Blanche Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) De Weijer, Boxmeer
20:00
Cabaretteketet Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Urbanus Zelf! DOK 6, Panningen
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
MAAR ONDERTUSSEN Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out) Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Ashton Brothers - Treasures Theater de Voorveghter, Hardenberg
Pagina -259