CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -259
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 30 okt
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Taverne
Bergen
1
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 31 okt
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Klif 12
Den Hoorn
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Gryphus
Vierlingsbeek
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
So What!
Gouda
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
za 01 nov
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Pook
Oostknollendam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Toneelschuur
Haarlem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
zo 02 nov
14:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
15:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
di 04 nov
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen

donderdag 30 oktober 2014

20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Chassé Theater, Breda
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Luctor et Emergo, Rilland
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Het Musiater, Zevenaar
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Theater Hof 88, Almelo
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Markant Uden, Uden
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Het Klooster, Nuenen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Flint, Amersfoort
20:15
Joke Bruijs & Gerard Cox - Alles went behalve een vent Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Max van den Burg - Amok Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Ashton Brothers - Treasures Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Madelijne Kool - Kool aan de Gang Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out) Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Comedyclub Bergen Taverne, Bergen
1
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook De Speeldoos, Vught
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater PePijn, Den Haag
20:30
Thijs van Domburg Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 31 oktober 2014

Daniël Arends - Carte Blanche Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Madelijne Kool - Kool aan de Gang Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Werftheater, Utrecht
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd (try-out) Klif 12, Den Hoorn
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was BREStheater, Brielle
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Eric Koller - blijft thuis! Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Ashton Brothers - Treasures Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Micha Wertheim De Weijer, Boxmeer
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Martijn Koning - Sint & Nieuw Gryphus, Vierlingsbeek
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees Agora Theater Druten, Druten
20:30
Pieter Jouke - Tot nu toe So What!, Gouda
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook De Kattendans, Bergeijk
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:15
Youp van 't Hek - Wat is de vraag? Theater de Purmaryn, Purmerend

zaterdag 01 november 2014

Daniël Arends - Carte Blanche Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Schouwburg Almere, Almere
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater De Veste, Delft
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Eric Koller - blijft thuis! Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Pook, Oostknollendam
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Wilminktheater, Enschede
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) C.C. Myllesweerd, Mill
Dames voor na Vieren - Bruids- en grafwerk S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Arnout van den Bossche - De Relatiefluisteraar (reprise) Werftheater, Utrecht
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) Theater Ludens, Voorburg
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Voor De Prijzen en De Roem Posttheater, Arnhem
20:00
Ronald Goedemondt Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Max van den Burg - Amok S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Ashton Brothers - Treasures Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Toneelschuur, Haarlem
20:30
Howard Komproe - Grijs Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees Theater PePijn, Den Haag
20:30
Meervaart Studio Comedy Cafe | nieuw talent Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2014 Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Lach het weg Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Lucky Fonz III Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater Walhalla, Rotterdam

zondag 02 november 2014

14:00
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out) Schouwburg De Kring, Roosendaal
15:00
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Wilminktheater, Enschede
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater de Kom, Nieuwegein

dinsdag 04 november 2014

20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Theater De Veste, Delft
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out) Havezathe het Everloo, Rossum
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Theater Hof 88, Almelo
20:15
Ali B De Meerpaal, Dronten
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater de Griffioen, Amstelveen
Pagina -259