Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
14:30
Theater Dakota
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
De Speeldoos
Vught
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
14:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Diligentia
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Munttheater
Weert
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Veluvine
Nunspeet
20:15
Het Klooster
Nuenen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Fulcotheater
IJsselstein
Witte Theater
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Prismare
Enschede
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Diligentia
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
van Beresteyn
Veendam
Theater De Musketon
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Holstohus
Olst
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Schakel
Gilze
Parktheater
Eindhoven
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Hofpoort
Coevorden
Chassé Theater
Breda
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Podium Mozaiek
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
20:30
Theater Ludens
Voorburg
zaterdag 05 december 2015
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lebbis - De Paardenpoetser
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Howard Komproe - Grijs
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Veste, Delft
zondag 06 december 2015
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Dakota, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 08 december 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ali B - Je Suis Ali
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 09 december 2015
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Leest, Waalwijk
Ali B - Je Suis Ali
De Speeldoos, Vught
Rayen Panday - Vrijspraak
Schouwburg Venray, Venray
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agnietenhof, Tiel
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Fulcotheater, IJsselstein
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Richard Groenendijk
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Harderwijk, Harderwijk
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Omval, Diemen
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 10 december 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Zaantheater, Zaandam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Munttheater, Weert
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen! (tru-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Comedy Kitchen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kasper van Kooten
Theater de Purmaryn, Purmerend
Johan Goossens - Daglicht
Veluvine, Nunspeet
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Het Klooster, Nuenen
19:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
HAN Campustheater, Nijmegen
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Ton Kas - JABROER
Fulcotheater, IJsselstein
Nathalie Baartman - Louter
Witte Theater, IJmuiden
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lebbis - De Paardenpoetser
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jeroen Leenders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Steven Goegebeur - De geknipte man
Prismare, Enschede
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Daniël Arends
Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Molenberg, Delfzijl
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
vrijdag 11 december 2015
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Figi Theater, Zeist
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Junushoff Theater, Wageningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Daniël Arends
van Beresteyn, Veendam
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater De Musketon, Utrecht
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Werftheater, Utrecht
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agnietenhof, Tiel
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Cameretten Finalistentournee
Holstohus, Olst
Kasper van Kooten
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Cpunt Theater, Hoofddorp
Cabarestafette
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schakel, Gilze
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Parktheater, Eindhoven
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Druten, Druten
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater Hofpoort, Coevorden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Evertshuis, Bodegraven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Kolk, Assen
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Posttheater, Arnhem
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 12 december 2015
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Klooster, Woerden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Ludens, Voorburg