Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Dorpstheater Wormer
Wormer
Het Plein
West-Graftdijk
Het Trefpunt
Warmond
De Maaspoort
Venlo
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Schouwburg Ogterop
Meppel
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Kielzog
Hoogezand
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
Gashouder
Dedemsvaart
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:00
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
15:30
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Spant!
Bussum
15:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. 't Bruggeske
Kapellen, Antwerpen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Omval
Diemen
Theater De Omval
Diemen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Musiater
Zevenaar
Zaantheater
Zaandam
20:00
Het Klooster
Woerden
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Speeldoos
Baarn
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
C.C. De Ster
Willebroek
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
vrijdag 29 januari 2016
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Trio Giphart / Chabot
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Meerpaal, Dronten
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Diligentia, Den Haag
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Dakota, Den Haag
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Dakota, Den Haag
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
zaterdag 30 januari 2016
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Dorpstheater Wormer, Wormer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Plein, West-Graftdijk
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Het Trefpunt, Warmond
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Maaspoort, Venlo
Kommil Foo - Schoft
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Walhalla, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Kasper van Kooten - Bonte Avond
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kunstgreep, Oostzaan
Rob en Emiel - Da's sterk
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Ogterop, Meppel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
André Manuel - Het geval apart
Het Kielzog, Hoogezand
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Colosseum Dokkum, Dokkum
Lankmoed - Onvergetelijk
Gashouder, Dedemsvaart
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weijer, Boxmeer
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Daniël Arends
De Kattendans, Bergeijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Posttheater, Arnhem
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Orpheus, Apeldoorn
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 31 januari 2016
15:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Spant!, Bussum
15:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Chassé Theater, Breda
20:00
Kevin Hart
Lotto Arena, Antwerpen
dinsdag 02 februari 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Schalm, Veldhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. 't Bruggeske, Kapellen, Antwerpen
Kommil Foo - Schoft
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater 't Speelhuis, Helmond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater De Omval, Diemen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater De Omval, Diemen
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bellevue, Amsterdam
woensdag 03 februari 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Het Musiater, Zevenaar
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Zaantheater, Zaandam
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Het Klooster, Woerden
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Munttheater, Weert
20:00
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Daniël Arends
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Parktheater, Eindhoven
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater PePijn, Den Haag
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Speeldoos, Baarn
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 04 februari 2016
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Zaantheater, Zaandam
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Ster, Willebroek
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Kommil Foo - Schoft
Theater aan de Schie, Schiedam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Cameretten Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:00
Daniël Arends
Theater Zinin, Nijverdal