Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:30
Het Klooster
Woerden
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Stroud
Putten
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Simplon
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Chassé Theater
Breda
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
CineCity
Vlissingen
20:15
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Idea
Soest
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Leidse Schouwburg
Leiden
Fulcotheater
IJsselstein
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Vorstin
Hilversum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Genk
Genk
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Wilminktheater
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
De Molenberg
Delfzijl
Chassé Theater
Breda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Schalm
Veldhoven
van Beresteyn
Veendam
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Markant Uden
Uden
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
HAL60
Roelofarendsveen
Hoftheater
Raalte
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
De Muze
Noordwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Lokeren
Lokeren
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
C.C. De Pas
Heesch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Herberg de Pol
Diepenheim
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Podium Hoge Woerd
De Meern
dinsdag 13 maart 2018
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
woensdag 14 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Om alles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:30
George van Houts - Kom Plot
Het Klooster, Woerden
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Stroud, Putten
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Fulcotheater, IJsselstein
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Beun, Heiloo
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Max van den Burg / Reinier Meijer
Simplon, Groningen
Jochen Otten - Troosten
Goudse Schouwburg, Gouda
Emilio Guzman - Kom dan!
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Orpheus, Apeldoorn
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
donderdag 15 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
CineCity, Vlissingen
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Venray, Venray
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Idea, Soest
Eva Crutzen - Opslaan Als
Het Wennekerpand, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
José Schuringa
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - De Afterparty
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
George van Houts - Kom Plot
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Fuad Hassen - Held
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Genk, Genk
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Wilminktheater, Enschede
Jochen Otten - Troosten
ATLAS Theater, Emmen
Martijn Koning - Koning te rijk
De Molenberg, Delfzijl
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Musis, Arnhem
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Buitenspel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Almere, Almere
Johan Goossens - Vlam
Theater Hof 88, Almelo
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Zonder verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 16 maart 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Schalm, Veldhoven
Martijn Koning - Koning te rijk
van Beresteyn, Veendam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
René van Meurs - Ik beloof niks
Markant Uden, Uden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
HAL60, Roelofarendsveen
Fuad Hassen - Held
Hoftheater, Raalte
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Ali B - Koorts
De Muze, Noordwijk
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Kom, Nieuwegein
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kom, Nieuwegein
Thomas Smith - Strak
C.C. Lokeren, Lokeren
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Fulcotheater, IJsselstein
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. De Pas, Heesch
Emilio Guzman - Kom dan!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posthuis Theater, Heerenveen
Yentl & de Boer - Magie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Marco Lopes - Moedt
Herberg de Pol, Diepenheim
Pieter Derks - Spot
Theater de Kampanje, Den Helder
Soundos - Niets te verliezen
Theater Dakota, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Diligentia, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Podium Hoge Woerd, De Meern