Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Musiater
Zevenaar
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Chassé Theater
Breda
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Stroud
Putten
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
19:30
Het Klooster
Woerden
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Musis
Arnhem
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Chassé Theater
Breda
De Molenberg
Delfzijl
ATLAS Theater
Emmen
Wilminktheater
Enschede
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
C.C. Genk
Genk
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Vorstin
Hilversum
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Het Wennekerpand
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Idea
Soest
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
CineCity
Vlissingen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater Dakota
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Herberg de Pol
Diepenheim
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:30
Theater De Boerderij
Huizen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
C.C. Lokeren
Lokeren
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Hoftheater
Raalte
HAL60
Roelofarendsveen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
dinsdag 13 maart 2018
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Fulcotheater, IJsselstein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Spot
Het Musiater, Zevenaar
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 14 maart 2018
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Orpheus, Apeldoorn
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Emilio Guzman - Kom dan!
Parktheater, Eindhoven
Jochen Otten - Troosten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Max van den Burg / Reinier Meijer
Simplon, Groningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Koorts
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater de Beun, Heiloo
Pieter Derks - Spot
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Fulcotheater, IJsselstein
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Stroud, Putten
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Scheldetheater, Terneuzen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Het Klooster, Woerden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Om alles
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
donderdag 15 maart 2018
Kirsten van Teijn - Zalf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Zonder verdoving
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Johan Goossens - Vlam
Theater Hof 88, Almelo
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Almere, Almere
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:30
Buitenspel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Koorts
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
DeLaMar, Amsterdam
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om alles
Musis, Arnhem
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Evertshuis, Bodegraven
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Claudia de Breij - Nu
Chassé Theater, Breda
Martijn Koning - Koning te rijk
De Molenberg, Delfzijl
Jochen Otten - Troosten
ATLAS Theater, Emmen
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Wilminktheater, Enschede
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Genk, Genk
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Goudse Schouwburg, Gouda
Fuad Hassen - Held
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Sanne Wallis de Vries - Gut
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Fulcotheater, IJsselstein
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Yentl & de Boer - Magie
Lindenberg Theater, Nijmegen
George van Houts - Kom Plot
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Willem, Papendrecht
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Purmaryn, Purmerend
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Daniël Arends - De Afterparty
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
José Schuringa
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Het Wennekerpand, Schiedam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Schie, Schiedam
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater Idea, Soest
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
CineCity, Vlissingen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 16 maart 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Posttheater, Arnhem
20:15
Zonder verdoving
Kennemer Theater, Beverwijk
Richard Groenendijk - Om alles
Chassé Theater, Breda
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
BREStheater, Brielle
André Manuel / Geert Hautekiet - XIX
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jeroen van Merwijk - Lucky
Podium Hoge Woerd, De Meern
Soundos - Niets te verliezen
Theater Dakota, Den Haag
Johan Goossens - Vlam
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Theater de Kampanje, Den Helder
Marco Lopes - Moedt
Herberg de Pol, Diepenheim
Yentl & de Boer - Magie
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Posthuis Theater, Heerenveen
Emilio Guzman - Kom dan!
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Comedy Night
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Boerderij, Huizen
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Fulcotheater, IJsselstein
Kirsten van Teijn - Zalf
De Harmonie, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
Thomas Smith - Strak
C.C. Lokeren, Lokeren
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Kom, Nieuwegein
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Kom, Nieuwegein
Ali B - Koorts
De Muze, Noordwijk
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Fuad Hassen - Held
Hoftheater, Raalte
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
HAL60, Roelofarendsveen
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Schouwburg De Kring, Roosendaal