CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -260
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 13 mrt
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Harmonie
Leeuwarden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
De Muze
Noordwijk
Theater De Boerderij
Huizen
C.C. Parnassos
Utrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
ATLAS Theater
Emmen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Hoftheater
Raalte
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Lochem
Lochem
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
De Maagd
Bergen op Zoom
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. Myllesweerd
Mill
Kulturhus Holten
Holten
Theater De Storm
Winterswijk
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater de Kom
Nieuwegein
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Spant!
Bussum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Pas
Heesch
Flint
Amersfoort
BREStheater
Brielle
De Klif
Nijmegen
Ledeltheater
Oostburg
Theater De Omval
Diemen
Jan van Besouw
Goirle
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 14 mrt
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
C.C. De Mol
Lier
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Ogterop
Meppel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Gooiland
Hilversum
Schouwburg de Lawei
Drachten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Punt
Vroomshoop
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
Theater de Kampanje
Den Helder
Den Bolder
Waspik
De Theaterboerderij
Ekehaar
Theater Zinin
Nijverdal
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Zuiderpershuis
Antwerpen
Theater De Tuin
Leusden
Agnietenhof
Tiel
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
Theater de Mythe
Goes
Theater de Kom
Nieuwegein
Het Musiater
Zevenaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Spant!
Bussum
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
S.C.C. De Enck
Oirschot
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Maaspoort
Venlo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Klein Theater
Dinxperlo
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
zo 15 mrt
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
ma 16 mrt
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Concordia
Enschede
Theater De Veste
Delft
Meervaart
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Flint
Amersfoort

vrijdag 13 maart 2020

Kasper van der Laan - 1 Kilo Agora Theater Lelystad, Lelystad
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) De Harmonie, Leeuwarden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
André Manuel - DREEJKLEZOEW Posttheater, Arnhem
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken De Muze, Noordwijk
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater De Boerderij, Huizen
Marco Lopes - Wees blij C.C. Parnassos, Utrecht
René van Meurs - Hunkert Theater Aan de Slinger, Houten
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Theater de Hofnar, Valkenswaard
Sanne Wallis de Vries - Kom Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Rayen Panday - Trigger ATLAS Theater, Emmen
Sara Kroos - Verte De Kleine Komedie, Amsterdam
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Hoftheater, Raalte
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Cpunt Theater, Hoofddorp
Stefano Keizers - Sorry Baby Schouwburg Lochem, Lochem
Oldenhermanns - Unsexed Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Huub Stapel - Het Huwelijk Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Parktheater, Eindhoven
Karin Bloemen - Souvenirs De Maagd, Bergen op Zoom
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Guido Weijers - Masterclass Geluk C.C. Myllesweerd, Mill
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Kulturhus Holten, Holten
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Theater De Storm, Winterswijk
Cameretten - Finalistentournee Het Diekhuus, Middelharnis
Tineke Schouten - Highlights Theater de Kom, Nieuwegein
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Kennemer Theater, Beverwijk
The Silent Comedy Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rundfunk Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Spant!, Bussum
Ali B - Koorts Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester C.C. De Pas, Heesch
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Flint, Amersfoort
Daan Boom - De Eerste BREStheater, Brielle
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip De Klif, Nijmegen
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht Ledeltheater, Oostburg
Enge Buren - BASTA! Theater De Omval, Diemen
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Jan van Besouw, Goirle
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 14 maart 2020

Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Podium Hoge Woerd, De Meern
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater De Veste, Delft
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. De Mol, Lier
Javier Guzman - Guzmán Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Best of... Ton Kas Schouwburg Ogterop, Meppel
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Martijn Koning - Koning van de toekomst Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater Gooiland, Hilversum
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Breek Het Punt, Vroomshoop
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
René van Meurs - Hunkert Theater de Kampanje, Den Helder
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Den Bolder, Waspik
Fabian Franciscus - Kleine Wereld De Theaterboerderij, Ekehaar
Rayen Panday - Trigger Theater Zinin, Nijverdal
Foto Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Bij Robèrt... van Beckhoven Theater De Lievekamp, Oss
Marcel Hensema - Alles in de hens Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ed Gamble Zuiderpershuis, Antwerpen
Cameretten - Finalistentournee Theater De Tuin, Leusden
Rundfunk - Todesangstschrei Agnietenhof, Tiel
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Orpheus, Apeldoorn
Huub Stapel - Het Huwelijk Oude Luxor Theater, Rotterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Parktheater, Eindhoven
Anuar - EERLIJK Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Urbanus - LIJ KNER GE SOP Theater de Mythe, Goes
Tineke Schouten - Highlights Theater de Kom, Nieuwegein
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Het Musiater, Zevenaar
Daan Boom - De Eerste Theater Piet Mondriaan, Abcoude
De Fransse Eijkel - Subtropique Spant!, Bussum
Barrie Stevens - The Show Must Go On Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester S.C.C. De Enck, Oirschot
Nienke Plas - Van de hak op de tak Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Het Kielzog, Hoogezand
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska Theater de Purmaryn, Purmerend
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten De Schattelijn, Geertruidenberg
Ali B De Maaspoort, Venlo
Viggo Waas - De meestervoorspeller Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Sorry Baby Parktheater, Eindhoven
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed C.C. Den Herd, Bladel
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Enge Buren - BASTA! Klein Theater, Dinxperlo
Guido Weijers - Masterclass Geluk Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Patty Brard - Patty Brard “Verhalen uit de Oude Doos” KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

zondag 15 maart 2020

Vet Kindercabaret - Kapot VET Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ed Gamble Boom Chicago, Amsterdam

maandag 16 maart 2020

Ronald Goedemondt - Numero Uno Schouwburg Ogterop, Meppel
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater Concordia, Enschede
Onze Man In Teheran Theater De Veste, Delft
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan Meervaart, Amsterdam
Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Plien & Bianca - En nu dan? Flint, Amersfoort
Pagina -260