CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -260
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 23 okt
20:00
Orpheus
Apeldoorn
1
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
vr 24 okt
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Prinsenhof
Best
20:00
Posttheater
Arnhem
20:30
Koningshof
Maassluis
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Flint
Amersfoort
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:00
Chassé Theater
Breda
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
za 25 okt
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Prinsenhof
Best
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Munttheater
Weert
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lichtfabriek
Haarlem
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
De Schakel
Gilze
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
De Haestinge
Sint Maartensdijk
20:00
Crown theater
Aalsmeer
zo 26 okt
16:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
15:00
Agora Theater Druten
Druten
ma 27 okt
20:00
DeLaMar
Amsterdam
di 28 okt
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater PePijn
Den Haag
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Markant Uden
Uden
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
wo 29 okt
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater de Bouwmeester
Haaksbergen
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Musis
Arnhem
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
do 30 okt
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg

donderdag 23 oktober 2014

20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Orpheus, Apeldoorn
1
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out) Het Perron, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Eric Koller - blijft thuis! Diligentia, Den Haag
20:00
Droog Brood - Toppers in de mist De Warande, Turnhout
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) De Molenberg, Delfzijl
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel De Meenthe, Steenwijk
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard

vrijdag 24 oktober 2014

20:15
Najib Amhali - I Am Hali Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Theater Sneek, Sneek
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Op Sterk Water - Improvisatietheater Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding Theater de Mythe, Goes
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater Carrousel, Ommen
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Cameretten Finalistentournee Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Roger McGuinn Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Droog Brood - Toppers in de mist Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op Prinsenhof, Best
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Posttheater, Arnhem
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Koningshof, Maassluis
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Flint, Amersfoort
20:30
Eric Koller - blijft thuis! De Speeldoos, Vught
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees De Meerpaal, Dronten
20:00
Ashton Brothers - Treasures Chassé Theater, Breda
Daniël Arends - Carte Blanche C.C. Ons Gebouw, Bolsward

zaterdag 25 oktober 2014

20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Theater Ludens, Voorburg
20:00
Vincent Bijlo - Enkeltje Mars Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwelijkheden Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - Rouw Revue (try-out) Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op Prinsenhof, Best
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Munttheater, Weert
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (2e seizoen) | Rein Mulder, Benny van Meervaart, Amsterdam
20:00
Droog Brood speelt Toppers in de Mist – het beste uit 12½ jaar Droog B Lichtfabriek, Haarlem
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) Kulturhus Holten, Holten
20:30
Eric Koller - blijft thuis! Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Hoftheater, Raalte
20:00
Anuar - Integer Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Gashouder, Dedemsvaart
Daniël Arends - Carte Blanche Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht De Weijer, Boxmeer
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde De Schakel, Gilze
20:00
Urbanus Zelf! De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Improcabaret De Haestinge, Sint Maartensdijk
20:00
Vrouwen willen maar 1 ding Crown theater, Aalsmeer

zondag 26 oktober 2014

16:00
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater Het Heerenlogement, Beusichem
15:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Agora Theater Druten, Druten

maandag 27 oktober 2014

20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald DeLaMar, Amsterdam

dinsdag 28 oktober 2014

20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers (preview) Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Cameretten Theater PePijn, Den Haag
Daniël Arends - Carte Blanche Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop Markant Uden, Uden
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Isala Theater, Capelle aan den IJssel

woensdag 29 oktober 2014

20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Comedy Cloud TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater PePijn, Den Haag
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Improcabaret Theater de Bouwmeester, Haaksbergen
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Schouwburg Almere, Almere
20:30
Eric Koller - Blijft thuis Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto NUHR - Back to basic
NUHR - Back to basic Musis, Arnhem
1
20:30
Deng boy l Familietrekjes (2e seizoen) Meervaart, Amsterdam
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen De Kleine Komedie, Amsterdam

donderdag 30 oktober 2014

20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Zaantheater, Zaandam
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Theaters Tilburg, Tilburg
Pagina -260