Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Capellenborg Theater
Wijhe
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
14:00
Theater Concordia
Haastrecht
15:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Rietveld Theater
Delft
Parktheater
Eindhoven
C.C. De Mol
Lier
Havezathe het Everloo
Rossum
Agora Theater Druten
Druten
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
Rietveld Theater
Delft
Zaal Spectrum
Veenendaal
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
De Domijnen
Sittard
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Posthuis Theater
Heerenveen
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Kielzog
Hoogezand
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Klooster
Woerden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Venray
Venray
Theater Zinin
Nijverdal
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Lievekamp
Oss
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
zaterdag 28 november 2015
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Capellenborg Theater, Wijhe
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Cammeleur, Dongen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:30
Appels met Peren
De Speeldoos, Vught
20:30
De gebroeders Fretz zijn terug - Als Gebroeders Harteveld & Fretz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zondag 29 november 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Goudse Schouwburg, Gouda
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater Concordia, Haastrecht
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kappen, Haaksbergen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Spant!, Bussum
20:30
Comedy & Guitars
Rietveld Theater, Delft
dinsdag 01 december 2015
Ton Kas - JABROER
Parktheater, Eindhoven
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Mol, Lier
Dorine Wiersma
Havezathe het Everloo, Rossum
Kommil Foo - Schoft
Agora Theater Druten, Druten
Ali B - Je Suis Ali
Het Musiater, Zevenaar
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Huub Stapel - MV²
Wilminktheater, Enschede
woensdag 02 december 2015
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rietveld Theater, Delft
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Zaal Spectrum, Veenendaal
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ali B - Je Suis Ali
S.C.C. De Ruchte, Someren
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Piepschuim - Op recept (reprise)
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Fulcotheater, IJsselstein
donderdag 03 december 2015
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - JABROER
Posthuis Theater, Heerenveen
De Partizanen - De Partizanen
Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Soundos - Geboren met ervaring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Het Kielzog, Hoogezand
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Klooster, Woerden
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Daniël Arends
Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Eva Crutzen - Spiritus (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Cultura, Ede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Huub Stapel - MV²
Koningshof, Maassluis
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Appels met Peren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 04 december 2015
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Kom, Nieuwegein
De Partizanen - De Partizanen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cabarestafette
Schouwburg Venray, Venray
Kommil Foo - Schoft
Theater Zinin, Nijverdal
Rayen Panday - Vrijspraak
Posttheater, Arnhem
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Posthuis Theater, Heerenveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Cameretten Finalistentournee
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater de Mythe, Goes
20:00
Daniël Arends
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Sneek, Sneek
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Huub Stapel - MV²
Meervaart, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Eva Crutzen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen