Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Markant Uden
Uden
Kukeleku
Horst
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Stoep
Spijkenisse
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Hof 88
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Lievekamp
Oss
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Stoep
Spijkenisse
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Markant Uden
Uden
Theater De Veste
Delft
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Zaantheater
Zaandam
Groene Engel
Oss
Theater Walhalla
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
De Weverij
Zierikzee
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater 't Speelhuis
Helmond
Fulcotheater
IJsselstein
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Adelberg
Lommel
Werftheater
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Dakota
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
De Klif
Nijmegen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater 't Pand
Gorinchem
Cpunt Theater
Hoofddorp
De hoogte
Winsum
Theaterpand Weesp
Weesp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Bouwkunde
Deventer
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Ludens
Voorburg
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
zaterdag 23 januari 2016
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Zaantheater, Zaandam
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Werftheater, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Hans Dorrestijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
André Manuel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
zondag 24 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Markant Uden, Uden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Kukeleku, Horst
14:30
Huub Stapel - MV²
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Ons Mierloos Theater, Mierlo
dinsdag 26 januari 2016
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Je Suis Ali
Parktheater, Eindhoven
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daniël Arends
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Ronald Goedemondt
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Witte Theater, IJmuiden
woensdag 27 januari 2016
Ton Kas - JABROER
Theater aan de Schie, Schiedam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kommil Foo - Schoft
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Hof 88, Almelo
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Hof 88, Almelo
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Cpunt Theater, Hoofddorp
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Je Suis Ali
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Markant Uden, Uden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Omval, Diemen
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Muzeval, Emmen
donderdag 28 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Ton Kas - JABROER
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kasper van Kooten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kommil Foo - Schoft
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Hoge Woerd, De Meern
Murth Mossel - Voors en tegens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Zaantheater, Zaandam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Groene Engel, Oss
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Walhalla, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weverij, Zierikzee
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Hoge Woerd, De Meern
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lebbis - De Paardenpoetser
Fulcotheater, IJsselstein
Dolf Jansen - Hardverwarmend
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Veste, Delft
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
André Manuel
Lindenberg Theater, Nijmegen
vrijdag 29 januari 2016
Ton Kas - JABROER
Agnietenhof, Tiel
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Adelberg, Lommel
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht
Kasper van Kooten
Goudse Schouwburg, Gouda
Kommil Foo - Schoft
Theater De Leest, Waalwijk
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Soundos - Geboren met ervaring
Theater Dakota, Den Haag
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Dakota, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Klif, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater 't Pand, Gorinchem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
Nathalie Baartman - Louter
De hoogte, Winsum
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theaterpand Weesp, Weesp
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bouwkunde, Deventer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Bram Bakker en Marjolijn van Kooten - Geen paniek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Diligentia, Den Haag
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schattelijn, Geertruidenberg