Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Sneek
Sneek
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
G.C. De Muze van Meise
Meise
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Diligentia
Den Haag
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
De Weijer
Boxmeer
De Skâns
Gorredijk
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Kroon
Bocholt
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Singer Theater
Laren
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Posttheater
Arnhem
Podium onder de toren
Grootschermer
Podium onder de toren
Grootschermer
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Kulturhus Holten
Holten
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Toegift
Den Hoorn
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kattendans
Bergeijk
20:00
De Horst
Venhorst
20:15
Cultura
Ede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
BREStheater
Brielle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
ATLAS Theater
Emmen
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
vrijdag 09 maart 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Sneek, Sneek
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Bovengrens
Theater de Purmaryn, Purmerend
André Manuel - De Onzen
Theater de Kom, Nieuwegein
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Vlam
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Koorts
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fuad Hassen - Held
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jeroen van Merwijk - Lucky
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Schaffelaartheater, Barneveld
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Posttheater, Arnhem
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Posthuis Theater, Heerenveen
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Op Sterk Water - Hotel
Markant Uden, Uden
20:15
Percossa - BAM!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Thomas Smith - Strak
G.C. De Muze van Meise, Meise
William Boeva - Reset
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Rundfunk
Diligentia, Den Haag
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
DeLaMar, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
De Weijer, Boxmeer
Yentl & de Boer - Magie
De Skâns, Gorredijk
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
De Muze, Noordwijk
Claudia de Breij - Nu
De Harmonie, Leeuwarden
Jochen Otten - Troosten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Spot
C.C. De Pas, Heesch
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Kroon, Bocholt
Marco Lopes - Moedt
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Karin Bloemen - Volle Bloei
Agnietenhof, Tiel
zaterdag 10 maart 2018
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Zaantheater, Zaandam
20:30
Piepschuim
Werftheater, Utrecht
Eva Crutzen - Opslaan Als
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Best of Fringe / Don t Worry Be Yonce / My Father Held a Gun
Theater Walhalla, Rotterdam
Jochen Otten - Troosten
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Percossa - BAM!
Theater De Veste, Delft
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater De Omval, Diemen
Stefano Keizers - Erg heel
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Singer Theater, Laren
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Scheldetheater, Terneuzen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Posttheater, Arnhem
Vincent Geers - Als beste getest
Podium onder de toren, Grootschermer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podium onder de toren, Grootschermer
20:00
Film: An Autumn Afternoon
PlusEtage, Baarle-Nassau
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wolfgang Invites Memphis birthday bash XXL
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Kulturhus Holten, Holten
Martijn Koning - Koning te rijk
Kennemer Theater, Beverwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Marco Lopes - Moedt
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
G.C. De Kluize, Oosterzele
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Toegift, Den Hoorn
Pieter Derks - Spot
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Richard Groenendijk - Om alles
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Maagd, Bergen op Zoom
William Boeva - Reset
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Op Sterk Water - Hotel
De Horst, Venhorst
20:15
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Cultura, Ede
Daniël Arends - De Afterparty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
BREStheater, Brielle
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Fuad Hassen - Held
ATLAS Theater, Emmen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Johan Goossens - Vlam
Agora Theater Lelystad, Lelystad
René van Meurs - Ik beloof niks
Agora Theater Druten, Druten
zondag 11 maart 2018
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
DeLaMar, Amsterdam
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
maandag 12 maart 2018
20:00
All Mixed Up, The Challenge
AFAS Live, Amsterdam
dinsdag 13 maart 2018
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater de Griffioen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn