CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -261
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 17 okt
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
za 18 okt
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Stadskasteel Oudaen
Utrecht
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Idea
Soest
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
22:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
zo 19 okt
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
013
Tilburg
1
RAI Theater
Amsterdam
4
1
20:30
Meervaart
Amsterdam
ma 20 okt
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Hofman Café
Utrecht
di 21 okt
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Veste
Delft
1
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
wo 22 okt
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Hofman Café
Utrecht
2
5
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
1
22:15
Theater De Leest
Waalwijk
do 23 okt
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Idea
Soest
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Orpheus
Apeldoorn
1
20:00
Het Perron
Amsterdam
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
De Warande
Turnhout
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:15
Podium Vlieland
Vlieland
20:15
Studium Generale
Eindhoven
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
vr 24 okt
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Prinsenhof
Best
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Posttheater
Arnhem

vrijdag 17 oktober 2014

20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Theater 't Pand, Gorinchem

zaterdag 18 oktober 2014

Daniël Arends - Carte Blanche Theater Achterom, Hilversum
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Hakken in het Zand Stadskasteel Oudaen, Utrecht
20:00
Karin Bruers, Christel de Laat, Frans van der Meer - Warme Wintershow Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Orpheus, Apeldoorn
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten (try-out) Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
MAAR ONDERTUSSEN Flint, Amersfoort
20:15
Ashton Brothers - Treasures Figi Theater, Zeist
20:15
Najib Amhali - I Am Hali Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Claudia de Breij - Teerling De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Vrouw Holland Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Theater Idea, Soest
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Het Trefpunt, Warmond
20:30
Vrouwen willen maar 1 ding Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Rayen Panday - Vrijspraak Podium Mozaiek, Amsterdam
22:15
Youp van 't Hek - Wat is de vraag? Westlandtheater De Naald, Naaldwijk

zondag 19 oktober 2014

20:00
André Manuel - Het Geval Apart Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Theater de Spiegel, Zwolle
Foto Jim Breuer
Jim Breuer 013, Tilburg
1
Foto Jimmy Carr - Gagging Order
Jimmy Carr - Gagging Order RAI Theater, Amsterdam
4
1
20:30
Eric Koller - blijft thuis! Meervaart, Amsterdam

maandag 20 oktober 2014

20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald DeLaMar, Amsterdam
20:00
Utrecht English Comedy Night Hofman Café, Utrecht

dinsdag 21 oktober 2014

20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Foto Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater De Veste, Delft
1
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Ashton Brothers - Treasures Orpheus, Apeldoorn
20:15
Najib Amhali - I Am Hali Theaters Tilburg, Tilburg

woensdag 22 oktober 2014

Daniël Arends - Carte Blanche Scheltema Complex, Leiden
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Posttheater, Arnhem
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Schouwburg Venray, Venray
Foto Utrecht Lacht Open Mic Comedynight
Utrecht Lacht Open Mic Comedynight Hofman Café, Utrecht
2
5
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Najib Amhali - I Am Hali Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Jeroen van Merwijk De Oosterpoort, Groningen
20:15
Stephen Merchant TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Erik Brey / Haye van der Heyden - Geen Kunst! Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Van Der Laan & Woe- Alles eromheen Theater De Omval, Diemen
20:30
Comedy Inc. Café Jong Belegen, Alkmaar
1
22:15
Youp van 't Hek - Wat is de vraag? Theater De Leest, Waalwijk

donderdag 23 oktober 2014

20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Wilminktheater, Enschede
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Intgeniep - Op en haar Parktheater, Eindhoven
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Eric Koller - blijft thuis! Diligentia, Den Haag
20:00
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Theater Idea, Soest
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Orpheus, Apeldoorn
1
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul (try-out) Het Perron, Amsterdam
20:00
Klaas van der Eerden - Sixpack (the best of Klaas) De Molenberg, Delfzijl
20:00
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Droog Brood - Toppers in de mist De Warande, Turnhout
20:15
Herman in een bakje geitenkwark (reprise 1e voorstelling) Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers (try-out) Podium Vlieland, Vlieland
20:15
Cameretten Studium Generale, Eindhoven
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Najib Amhali - I Am Hali Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Lucky Fonz III - Neuroze, geur en maneschijn Theater De Veste, Delft
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel De Meenthe, Steenwijk
20:30
Thijs van Domburg - De Wraak van de Koolmees Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
De Partizanen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Javier Guzman - Absurd verlicht Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen

vrijdag 24 oktober 2014

Daniël Arends - Carte Blanche C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Kamps En Kamps - Kamps & Kamps 3 Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jeroen van Merwijk - Er zijn nog kaarten Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Dolf Jansen - De Nieuwsjager Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Youp van 't Hek - Oudjaarsconference Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater Carrousel, Ommen
20:00
Thijs Kemperink - Gas d'r op Prinsenhof, Best
20:00
Droog Brood - Toppers in de mist Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Posttheater, Arnhem
Pagina -261