CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -262
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 06 mrt
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
za 07 mrt
Parktheater
Eindhoven
De Weijer
Boxmeer
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C. Belgica
Dendermonde
Flint
Amersfoort
Kennemer Theater
Beverwijk
Singer Theater
Laren
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Bouwkunde
Deventer
Spant!
Bussum
De Kunstgreep
Oostzaan
Kulturhus Holten
Holten
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Jan van Besouw
Goirle
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Beneluxtheater
Berlicum
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Storm
Winterswijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
1
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Noorderkerk
Sneek
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:15
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
DNK
Assen
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
DeMess
Naarden
zo 08 mrt
00:00
Singer Theater
Laren
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
14:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
ma 09 mrt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Parktheater
Eindhoven
di 10 mrt
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Druten
Druten
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Mezz
Breda
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
wo 11 mrt
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag

vrijdag 06 maart 2020

20:15
Rundfunk - Todesangstschrei Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Fresku - Voordat het te laat is Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs Flint, Amersfoort
20:15
Enge Buren - BASTA! De Cammeleur, Dongen
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Spant!, Bussum
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Cultura, Ede
20:15
Daniëlle Schel De Maaspoort, Venlo
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Jan van Besouw, Goirle
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Beperkt Houdbaar - De Première De Toegift, Den Hoorn
20:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Murth Mossel - #NoFilter Posttheater, Arnhem
20:30
Mark van de Veerdonk - Geen Viking C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk Agora Theater Druten, Druten
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld Rietveld Theater, Delft
20:30
Anuar - EERLIJK KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

zaterdag 07 maart 2020

Debby Petter - De liefde voorbij Parktheater, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar De Weijer, Boxmeer
Pieter Derks - Voor wat het waard is Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kommil Foo - Oogst Theater de Bussel, Oosterhout
Bart Cannaerts - We moeten nog eens afspreken C.C. Belgica, Dendermonde
Rundfunk - Todesangstschrei Flint, Amersfoort
Ali B - Koorts Kennemer Theater, Beverwijk
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid Singer Theater, Laren
Martijn Koning - Koning van de toekomst Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Ogterop, Meppel
Kasper van der Laan - 1 Kilo Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Spant!, Bussum
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020 De Kunstgreep, Oostzaan
André Manuel - DREEJKLEZOEW Kulturhus Holten, Holten
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater PePijn, Den Haag
00:00
Marco Lopes - Wees blij Werftheater, Utrecht
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Jan van Besouw, Goirle
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - Masterclass Geluk Beneluxtheater, Berlicum
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater De Storm, Winterswijk
Rayen Panday - Trigger Theater De Storm, Winterswijk
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Foto Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
1
20:00
Tineke Schouten - Highlights Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Karin Bloemen - Souvenirs De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Oldenhermanns - Unsexed Noorderkerk, Sneek
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Enge Buren - BASTA! Theater Hof 88, Almelo
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater Carrousel, Ommen
20:15
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Ledeltheater, Oostburg
20:15
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:15
Anuar - EERLIJK Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Cameretten - Finalistentournee Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Fresku - Voordat het te laat is DNK, Assen
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Meervaart, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Meerpaal, Dronten
20:30
De Fransse Eijkel - Subtropique Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Renate Reijnders - Het Liefdescollege DeMess, Naarden

zondag 08 maart 2020

00:00
Vet Kindercabaret - Kapot VET Singer Theater, Laren
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Nederlands Hoop Diligentia, Den Haag
14:30
Barrie Stevens - The Show Must Go On Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Man, man, man, de Podcast Podium Mozaiek, Amsterdam

maandag 09 maart 2020

Anuar / Najib Amhali / Roué Verveer - De Ramadan Conference Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Max van den Burg - Paasbest Parktheater, Eindhoven

dinsdag 10 maart 2020

Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Schouwburg De Kring, Roosendaal
Debby Petter - De liefde voorbij Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Agora Theater Druten, Druten
Ronald Goedemondt - Numero Uno Theater Zuidplein, Rotterdam
Javier Guzman - Guzmán Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Parktheater, Eindhoven
20:00
Chassé Comedy Club Mezz, Breda
20:15
Cameretten - Finalistentournee Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken Schouwburg Venray, Venray
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue Theater De Veste, Delft
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden

woensdag 11 maart 2020

Claudia de Breij - NU Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Debby Petter - De liefde voorbij Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pagina -262