Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Speeldoos
Vught
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater De Lievekamp
Oss
Theater Ins Blau
Leiden
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
14:30
Wilminktheater
Enschede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Junushoff Theater
Wageningen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Schuur
Haarlem
Spant!
Bussum
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kaleidoscoop
Mortsel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Prinsenhof
Best
SplotsZ
Roelofarendsveen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Concertgebouw
Brugge
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Oosterpoort
Groningen
Diligentia
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Prinsenhof
Best
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
vrijdag 29 april 2016
20:30
Viggo Waas - Cruijff en Pipo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jamie Grant - Leef!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 30 april 2016
20:00
André Manuel
Agnietenhof, Tiel
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
CulturA & Zo, Nootdorp
Nathalie Baartman - Louter
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:00
De Blonde Jongens en Tim
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Speeldoos, Vught
Dorine Wiersma
Deventer Schouwburg, Deventer
Soundos - Geboren met ervaring
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Figi Theater, Zeist
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Markant Uden, Uden
Lebbis - De Paardenpoetser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Almere, Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater De Lievekamp, Oss
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Ins Blau, Leiden
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Sneek, Sneek
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
zondag 01 mei 2016
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Agora Theater Druten, Druten
20:00
John Cleese
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bellevue, Amsterdam
14:30
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
maandag 02 mei 2016
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 03 mei 2016
20:15
Intouchables
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Junushoff Theater, Wageningen
John Cleese
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schuur, Haarlem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Spant!, Bussum
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
woensdag 04 mei 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg de Lawei, Drachten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
donderdag 05 mei 2016
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
vrijdag 06 mei 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Kattendans, Bergeijk
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
Kaleidoscoop, Mortsel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
De Partizanen - De Partizanen
SplotsZ, Roelofarendsveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Kolk, Assen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Hofpoort, Coevorden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater Sneek, Sneek
zaterdag 07 mei 2016
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Kommil Foo
Concertgebouw, Brugge
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Oosterpoort, Groningen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Diligentia, Den Haag
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Leidse Schouwburg, Leiden
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Prinsenhof, Best
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Cameretten Finalistentournee
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Jasper van Kuijk - Onder de streep
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Purmaryn, Purmerend