CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -263
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 12 apr
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Zaantheater
Zaandam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
In de Brouwerij
Asten
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater Artemis
's-Hertogenbosch
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
zo 13 apr
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
ma 14 apr
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
di 15 apr
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
wo 16 apr
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Munttheater
Weert
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Veste
Delft
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
do 17 apr
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
De Muze
Noordwijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Groene Engel
Oss
vr 18 apr
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Posttheater
Arnhem
za 19 apr
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
De Harmonie
Leeuwarden
1
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Podium onder de toren
Grootschermer
zo 20 apr
16:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
di 22 apr
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 23 apr
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar

zaterdag 12 april 2014

20:00
Martijn Koning Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Marc Marie Huijbregts
Marc Marie Huijbregts Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Lebbis Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Katinka Polderman Zaantheater, Zaandam
Foto Erik van Muiswinkel
Erik van Muiswinkel Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
20:00
Diederik van Vleuten Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing In de Brouwerij, Asten
20:00
De Bloeiende Maagden Theater PePijn, Den Haag
20:00
Dames voor na Vieren De Oosterpoort, Groningen
20:15
LOS Muziektheater - FCKD S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:15
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B BaronTheater, Opende
20:15
Ellen Dikker C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Creatifs Theater Artemis, 's-Hertogenbosch
20:30
Freek de Jonge - Zondermeer LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Comedy night Posttheater, Arnhem
20:30
Els de Schepper - Feest C.C. Den Herd, Bladel
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte De Kattendans, Bergeijk
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk Werftheater, Utrecht
20:30
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus Deventer Schouwburg, Deventer

zondag 13 april 2014

20:00
Glenn Wool Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet Theater De Willem, Papendrecht

maandag 14 april 2014

20:00
Glenn Wool Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede

dinsdag 15 april 2014

20:00
Glenn Wool Theater PePijn, Den Haag
20:00
Guido Weijers - V TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Martijn Koning Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Dames voor na Vieren Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard

woensdag 16 april 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Glenn Wool Theater PePijn, Den Haag
20:00
Els de Schepper - Feest Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Guido Weijers - V Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Eric Koller Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Marieke Visser Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Emilio Guzman Munttheater, Weert
20:00
Micha Wertheim Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Lenette van Dongen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis Theater De Veste, Delft
20:00
Dolf Jansen Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Dames voor na Vieren Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Murth Mossel Meervaart, Amsterdam
20:30
ComedyKings Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy kings Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B Theater de Spiegel, Zwolle

donderdag 17 april 2014

00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Guido Weijers - V Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Emilio Guzman Theater de Beun, Heiloo
20:00
Micha Wertheim Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:00
Lenette van Dongen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis Theater De Veste, Delft
20:00
Dolf Jansen Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Diederik van Vleuten Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Dames voor na Vieren De Muze, Noordwijk
20:15
Ilse Warringa en Niek Barendsen - Nest, Tafel en B De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Comedy Kitchen-testnight Rietveld Theater, Delft
20:30
Cammeretten finalistentournee Groene Engel, Oss

vrijdag 18 april 2014

00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte Agnietenhof, Tiel
20:00
Piepschuim Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Emilio Guzman Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Micha Wertheim Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Diederik van Vleuten Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
De Bloeiende Maagden Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
René van Meurs Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Zaantheater, Zaandam
20:15
Guido Weijers - V Figi Theater, Zeist
20:30
Bert Kruismans - Vaderland Posttheater, Arnhem

zaterdag 19 april 2014

00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
Piepschuim Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jochen Otten C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Emilio Guzman Flint, Amersfoort
20:00
Lebbis De Maagd, Bergen op Zoom
Foto Dolf Jansen
Dolf Jansen De Harmonie, Leeuwarden
1
20:00
Diederik van Vleuten Musis, Arnhem
20:00
De Bloeiende Maagden Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Podium onder de toren, Grootschermer

zondag 20 april 2014

16:30
Pieter Derks De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Piepschuim Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

dinsdag 22 april 2014

Foto Guido Weijers - V
Guido Weijers - V Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dames voor na Vieren De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 23 april 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Het Kielzog, Hoogezand
Foto Guido Weijers - V
Guido Weijers - V Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1
20:00
Emilio Guzman Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Micha Wertheim Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Lenette van Dongen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Lebbis Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Erik van Muiswinkel De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Dolf Jansen Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Dames voor na Vieren De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Maarten Ebbers - Laat mij maar voorop Posttheater, Arnhem
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pagina -263