Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Goudse Schouwburg
Gouda
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Werf
Aalst
Theater Hof 88
Almelo
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
C.C. De Kruisboog
Tienen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
ATLAS Theater
Emmen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Kom
Nieuwegein
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater De Leest
Waalwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Purmaryn
Purmerend
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Idea
Soest
C.C. Achterolmen
Maaseik
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Witte Theater
IJmuiden
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Kruisboog
Tienen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Dok6
Panningen
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Tuin
Leusden
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Ins Blau
Leiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
Posttheater
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Maagd
Bergen op Zoom
Singer Theater
Laren
De Spil
Roeselare
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Weijer
Boxmeer
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Willem
Papendrecht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Den Horinck
Asse
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
woensdag 23 november 2016
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parktheater, Eindhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Joep Onderdelinden - Taart!
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. De Werf, Aalst
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Hof 88, Almelo
Martijn Hillenius - De man in bonus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Schalm, Veldhoven
Pieter Derks - Spot
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Mini & Maxi
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
donderdag 24 november 2016
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Kampanje, Den Helder
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ATLAS Theater, Emmen
Minou Bosua - Minoux
Theater Aan de Slinger, Houten
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Kennemer Theater, Beverwijk
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Leest, Waalwijk
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
Joep Onderdelinden - Taart!
De Molenberg, Delfzijl
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schaffelaartheater, Barneveld
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Idea, Soest
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Achterolmen, Maaseik
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Witte Theater, IJmuiden
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
19:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
HAN Campustheater, Nijmegen
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Hans Liberg, Tràlàlàlà voor iedereen!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Zaantheater, Zaandam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Dok6, Panningen
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Den heuvel, Alphen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
vrijdag 25 november 2016
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Tuin, Leusden
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Johan Goossens - Daglicht
Deventer Schouwburg, Deventer
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ins Blau, Leiden
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Het Park, Hoorn
Minou Bosua - Minoux
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Lochem, Lochem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cpunt Theater, Hoofddorp
Mini & Maxi
De Harmonie, Leeuwarden
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Joep Onderdelinden - Taart!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Maagd, Bergen op Zoom
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Singer Theater, Laren
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Spil, Roeselare
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Weijer, Boxmeer
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kampanje, Den Helder
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Willem, Papendrecht
Pieter Derks - Spot
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:00
De VV @ Volta
Volta, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Deventer Schouwburg, Deventer