Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Luctor et Emergo
Rilland
20:30
Meervaart
Amsterdam
Munttheater
Weert
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Reimerswaal
Rilland
Posttheater
Arnhem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:15
Cultura
Ede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
De Reggehof
Goor
De Schattelijn
Geertruidenberg
Deventer Schouwburg
Deventer
Jan van Besouw
Goirle
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Kik
Elst
Theater De Kolk
Assen
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater PePijn
Den Haag
Theater Sneek
Sneek
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Toomler Theater
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
20:30
De Toegift
Den Hoorn
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Veste
Delft
20:00
Agnietenhof
Tiel
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Munttheater
Weert
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Spant!
Bussum
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Concordia
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
vrijdag 23 februari 2018
Jochen Otten - Troosten
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Kennemer Theater, Beverwijk
André Manuel - De Onzen
Kennemer Theater, Beverwijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Lindenberg Theater, Nijmegen
William Boeva - Reset
Luctor et Emergo, Rilland
20:30
LOS muziektheater - VAST
Meervaart, Amsterdam
Leon van der Zanden - Kameleon
Munttheater, Weert
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
William Boeva - Reset
Podium Reimerswaal, Rilland
Jeroen van Merwijk - Lucky
Posttheater, Arnhem
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Lochem, Lochem
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater De Kolk, Assen
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater De Omval, Diemen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Percossa - BAM!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marco Lopes - Moedt
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 24 februari 2018
Marco Lopes - Moedt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Bon theater, Medemblik
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Den Herd, Bladel
Percossa - BAM!
C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:15
LOS - VAST
Cultura, Ede
André Manuel - De Onzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Stefano Keizers - Erg heel
De Harmonie, Leeuwarden
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Martijn Koning - Koning te rijk
De Reggehof, Goor
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Schattelijn, Geertruidenberg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Deventer Schouwburg, Deventer
William Boeva - Reset
Jan van Besouw, Goirle
Jochen Otten - Troosten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Emilio Guzman - Kom dan!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Leidse Schouwburg, Leiden
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Lochem, Lochem
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Kik, Elst
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Kolk, Assen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Molen, Beuningen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
Pieter Derks - Spot
Theater Sneek, Sneek
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Martijn Kardol
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Zaantheater, Zaandam
Jeroen van Merwijk - Lucky
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
zondag 25 februari 2018
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Toegift, Den Hoorn
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 26 februari 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 27 februari 2018
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Leidse Schouwburg, Leiden
René van Meurs - Ik beloof niks
Schuur, Haarlem
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Veste, Delft
woensdag 28 februari 2018
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Werf, Aalst
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Chassé Theater, Breda
20:15
Percossa - BAM!
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Harmonie, Leeuwarden
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Spant!, Bussum
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Yentl & de Boer - Magie
Theater Concordia, Enschede
donderdag 01 maart 2018
Eva Crutzen - Opslaan Als
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Percossa - BAM!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stefano Keizers - Erg heel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Piepschuim
C.C. Den Durpsherd, Berlicum