Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Veur Theater
Leidschendam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater De Willem
Papendrecht
Luctor et Emergo
Rilland
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
De Maaspoort
Venlo
Munttheater
Weert
20:15
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Toomler Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater De Molen
Beuningen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
20:30
Theater De Kik
Elst
De Schattelijn
Geertruidenberg
Jan van Besouw
Goirle
De Reggehof
Goor
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Bon theater
Medemblik
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Theater Sneek
Sneek
ZIMIHC theater Wittevrouwen
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Guldenberg
Wevelgem
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
De Toegift
Den Hoorn
15:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Mythe
Goes
Schuur
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
C.C. De Werf
Aalst
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
Theater Concordia
Enschede
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Toomler Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
vrijdag 23 februari 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Druten, Druten
Lebbis - De Bovengrens
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Martijn Koning - Koning te rijk
Goudse Schouwburg, Gouda
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Eva Crutzen - Opslaan Als
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochen Otten - Troosten
Het Veur Theater, Leidschendam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Lochem, Lochem
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Percossa - BAM!
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
William Boeva - Reset
Luctor et Emergo, Rilland
William Boeva - Reset
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
CaboCubaJazz / Dina Medina
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ali B - Koorts
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
De Maaspoort, Venlo
Leon van der Zanden - Kameleon
Munttheater, Weert
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Het Klooster, Woerden
Marco Lopes - Moedt
Zaantheater, Zaandam
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 24 februari 2018
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jochen Otten - Troosten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
De Kleine Komedie, Amsterdam
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Kolk, Assen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater De Molen, Beuningen
Emilio Guzman - Kom dan!
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Guido Weijers - Masterclass Geluk
C.C. Den Herd, Bladel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Volle Bloei
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Joep Onderdelinden - Ooit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
LOS - VAST
Cultura, Ede
20:30
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater De Kik, Elst
Cameretten - Finalistentournee 2017
De Schattelijn, Geertruidenberg
William Boeva - Reset
Jan van Besouw, Goirle
Martijn Koning - Koning te rijk
De Reggehof, Goor
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Stefano Keizers - Erg heel
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Bovengrens
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Bon theater, Medemblik
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Martijn Kardol
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Pieter Derks - Spot
Theater Sneek, Sneek
Jeroen van Merwijk - Lucky
ZIMIHC theater Wittevrouwen, Utrecht
Marco Lopes - Moedt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Percossa - BAM!
C.C. Guldenberg, Wevelgem
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
André Manuel - De Onzen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Storm, Winterswijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Zaantheater, Zaandam
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Spiegel, Zwolle
zondag 25 februari 2018
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Toegift, Den Hoorn
15:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
maandag 26 februari 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Ali B - Koorts
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 27 februari 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater De Veste, Delft
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
20:00
Ali B - Koorts
Theater de Mythe, Goes
René van Meurs - Ik beloof niks
Schuur, Haarlem
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
woensdag 28 februari 2018
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Werf, Aalst
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Spant!, Bussum
Richard Groenendijk - Om alles
Diligentia, Den Haag
Yentl & de Boer - Magie
Theater Concordia, Enschede
20:15
Percossa - BAM!
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
De Harmonie, Leeuwarden
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Munttheater, Weert
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 01 maart 2018
Claudia de Breij - Nu
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Ik zie de bui al hangen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
De Kleine Komedie, Amsterdam