CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -264
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 26 apr
Theater de Koornbeurs
Franeker
Posttheater
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
30CC/Schouwburg
Leuven
15:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
do 27 apr
C.C. De Mol
Lier
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:30
De Kattendans
Bergeijk
vr 28 apr
Theater Ludens
Voorburg
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
De Djoelen
Oud-Turnhout
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Veste
Delft
C-Mine
Genk
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
1
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
za 29 apr
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater de Purmaryn
Purmerend
Agnietenhof
Tiel
1
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
1
20:30
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
zo 30 apr
19:00
Chassé Theater
Breda
ma 01 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
1
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 02 mei
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Parktheater
Eindhoven
Schuur
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kom
Nieuwegein
1
1
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Zaantheater
Zaandam
1
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
wo 03 mei
Zuiderpershuis
Antwerpen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Domijnen
Sittard
CCXL Theater
Vlissingen
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
C.C. Strombeek
Grimbergen
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kom
Nieuwegein
1
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Spant!
Bussum
do 04 mei
Munttheater
Weert
Theater de Schalm
Veldhoven
CCXL Theater
Vlissingen
C.C. Mechelen
Mechelen
20:30
Theater De Veste
Delft
20:30
C.C. De Herbakker
Eeklo
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
1
vr 05 mei
Theater Sneek
Sneek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Leidse Schouwburg
Leiden

woensdag 26 april 2017

Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Koornbeurs, Franeker
Eric van Sauers - De lief en leed tour Posttheater, Arnhem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Theater de Spiegel, Zwolle
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer 30CC/Schouwburg, Leuven
15:00
Bird & Sheep - Yakanuko De Maaspoort, Venlo
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:15
William Boeva - Reset Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Matroesjka - Brainwash Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie Junushoff Theater, Wageningen

donderdag 27 april 2017

William Boeva - Reset C.C. De Mol, Lier
20:00
Sander van der Pavert - Lucky Live Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. `t Schaliken, Herentals
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen De Kattendans, Bergeijk

vrijdag 28 april 2017

Marco Lopes - Saudade Theater Ludens, Voorburg
Mike Boddé - De Geurige Man Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Bussel, Oosterhout
William Boeva - Reset De Djoelen, Oud-Turnhout
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Daniël Arends - De Afterparty Theater De Veste, Delft
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C-Mine, Genk
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
De Vrije Vrijdag #DEVV Volta, Amsterdam
20:00
Kiki Schippers - Wie Kijkt? Meervaart, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Het Park, Hoorn
1
20:15
Cabarestafette De Maaspoort, Venlo
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
George van Houts - Kom Plot Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater de Schalm, Veldhoven

zaterdag 29 april 2017

Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Schouwburg Lochem, Lochem
De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de Lach Agnietenhof, Tiel
1
André Manuel - De Onzen Orpheus, Apeldoorn
Marc-Marie Huijbregts Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty Theater De Veste, Delft
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Cabarestafette Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Mike Boddé - De Geurige Man Flint, Amersfoort
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Nathalie Baartman - Voest De Nieuwe Kolk, Assen
1
20:30
Cameretten - Finalistentournee C.C. Ons Gebouw, Bolsward
21:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Oldenosborn - #Life Theater de Stoep, Spijkenisse

zondag 30 april 2017

19:00
De Ploeg - Pilp Fuction Chassé Theater, Breda

maandag 01 mei 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Kom, Nieuwegein
1
20:00
Theo Maassen - VANKWAADTOTERGER De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 02 mei 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Mike Boddé - De Geurige Man Parktheater, Eindhoven
Matroesjka - Brainwash Schuur, Haarlem
Marc-Marie Huijbregts Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Kom, Nieuwegein
1
1
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Foto Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Zaantheater, Zaandam
1
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater de Griffioen, Amstelveen

woensdag 03 mei 2017

Pablo Francisco Zuiderpershuis, Antwerpen
De Partizanen - Welkom in Partizanië Schouwburg Odeon, Zwolle
Mike Boddé - De Geurige Man Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Lenette van Dongen - Tegenwind De Domijnen, Sittard
Najib Amhali - (N)ergens goed voor CCXL Theater, Vlissingen
Marc-Marie Huijbregts Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Sleutelmoment Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. Strombeek, Grimbergen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochem Myjer - Adem in, adem uit Theater de Kom, Nieuwegein
1
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Big Ed / Bram van der Velde / Martijn Oosterhuis / Samir Fighil / Tim Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg Venray, Venray
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!! Flint, Amersfoort
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Spant!, Bussum

donderdag 04 mei 2017

Lenette van Dongen - Tegenwind Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater de Schalm, Veldhoven
Najib Amhali - (N)ergens goed voor CCXL Theater, Vlissingen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. Mechelen, Mechelen
20:30
De Ploeg - Pilp Fuction Theater De Veste, Delft
20:30
William Boeva - Reset C.C. De Herbakker, Eeklo
20:30
Jandino Asporaat - Keihard Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
1

vrijdag 05 mei 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Theater Sneek, Sneek
Lenette van Dongen - Tegenwind Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Leidse Schouwburg, Leiden
Pagina -264