CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -265
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 25 nov
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
za 26 nov
Theater Bouwkunde
Deventer
Agora Theater Druten
Druten
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Kulturhus Holten
Holten
De Reggehof
Goor
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Storm
Winterswijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Leidse Schouwburg
Leiden
De Maaspoort
Venlo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Skâns
Gorredijk
Theaters Tilburg
Tilburg
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Witte Theater
IJmuiden
Luctor et Emergo
Rilland
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Koningshof
Maassluis
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
C.C. Den Horinck
Asse
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Theater de Mythe
Goes
1
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Reggehof
Goor
20:15
Agnietenhof
Tiel
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Bon theater
Medemblik
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
zo 27 nov
14:00
Orpheus
Apeldoorn
14:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
14:30
Theater Sneek
Sneek
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
ma 28 nov
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Parktheater
Eindhoven
1
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
di 29 nov
Theater de Bussel
Oosterhout
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theaters Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Amsterdam
Amsterdam
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
1
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
wo 30 nov
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Maaspoort
Venlo
Theater Harderwijk
Harderwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch

vrijdag 25 november 2016

20:30
Enge Buren - Ruk! S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
Oldenosborn - #Life Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Henry van Loon - Sleutelmoment Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Eva Crutzen - Spiritus De Kleine Willem, Enschede
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek Theater Landgraaf, Landgraaf
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Theater De Omval, Diemen
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater PePijn, Den Haag

zaterdag 26 november 2016

Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Theater Bouwkunde, Deventer
Kirsten van Teijn - Zalf Agora Theater Druten, Druten
Jochen Otten Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Johan Goossens - Daglicht Kulturhus Holten, Holten
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur De Reggehof, Goor
René van Meurs - Even goede vrienden Schouwburg Het Park, Hoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Theater De Storm, Winterswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Leidse Schouwburg, Leiden
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars De Maaspoort, Venlo
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Oude Luxor Theater, Rotterdam
André Manuel - De Onzen Het Postkantoor, Bovenkarspel
Enge Buren - Ruk! De Skâns, Gorredijk
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theaters Tilburg, Tilburg
Matroesjka - Eeuwig Vlees Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Debby Petter - Bed & Breakfast Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Henry van Loon - Sleutelmoment Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Joep Onderdelinden - Taart! Witte Theater, IJmuiden
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0 Luctor et Emergo, Rilland
Ashton Brothers - Enfants Terribles C.C De Muze, Heusden-Zolder
Cameretten finale Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty Koningshof, Maassluis
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Theater de Blauwe Kei, Veghel
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater de Bussel, Oosterhout
Pieter Derks - Spot Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Alex Agnew - Unfinished Business C.C. Den Horinck, Asse
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
The Sunshine Boys Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mini & Maxi Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
NUHR Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben Theater de Mythe, Goes
1
20:00
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ali B - Je Suis Ali De Reggehof, Goor
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Agnietenhof, Tiel
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Hof 88, Almelo
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing Spant!, Bussum
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus Bon theater, Medemblik
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater de Schuur, Zevenbergen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Cabarestafette Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology Markant Uden, Uden
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Ronald Snijders (muzikant) Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Eva Crutzen - Spiritus De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016 Posttheater, Arnhem
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen Theater PePijn, Den Haag
21:00
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren Theater Walhalla, Rotterdam

zondag 27 november 2016

14:00
The Sunshine Boys Orpheus, Apeldoorn
14:30
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Theater Rotterdam, Rotterdam
14:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater Sneek, Sneek
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016 Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Comedy Central International presents: Nick Cody & Chris Martin Toomler Theater, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Theater de Schalm, Veldhoven

maandag 28 november 2016

Marc-Marie Huijbregts Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Youp van 't Hek - Licht Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ronald Goedemondt - Geen sprake van Parktheater, Eindhoven
1
Alex Agnew - Unfinished Business Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Leidse Schouwburg, Leiden

dinsdag 29 november 2016

Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur Theater de Bussel, Oosterhout
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marc-Marie Huijbregts Oude Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment Theaters Tilburg, Tilburg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out) Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Agnew - Unfinished Business Stadsschouwburg Amsterdam, Amsterdam
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door? ATLAS Theater, Emmen
Foto Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten Theater Geert Teis, Stadskanaal
1
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser Orpheus, Apeldoorn
20:15
Ali B - Je Suis Ali Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016 Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Oldenosborn - #Life Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Parktheater, Eindhoven
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater Peeriscoop, Gorinchem

woensdag 30 november 2016

Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Kirsten van Teijn - Zalf Theater Zuidplein, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje Agora Theater Lelystad, Lelystad
Minou Bosua - Minoux De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Harderwijk, Harderwijk
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Pagina -265