Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Cultura
Ede
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Concordia
Enschede
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Leidse Schouwburg
Leiden
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
HAN Campustheater
Nijmegen
20:15
Het Klooster
Nuenen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Perron-3
Rosmalen
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater de Speeldoos
Baarn
De Weijer
Boxmeer
20:30
BREStheater
Brielle
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
Theater Dakota
Den Haag
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Mythe
Goes
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Beun
Heiloo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Koningshof
Maassluis
Het Diekhuus
Middelharnis
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Werftheater
Utrecht
De Horst
Venhorst
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Figi Theater
Zeist
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:15
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Veste
Delft
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
20:15
De Reehorst
Ede
Theater `t Spieker
Eibergen
19:30
Lichtfabriek
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Kees
Huissen
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater De Lievekamp
Oss
Hof in Salland
Raalte
Dorpshuis Renesse
Renesse
20:15
Theater Sneek
Sneek
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Ludens
Voorburg
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
De KultuurKlup
Elst
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
15:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
donderdag 12 november 2015
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Cultura, Ede
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Alex Roeka - Voort!
Theater Concordia, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ton Kas - JABROER
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Soundos
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Leidse Schouwburg, Leiden
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Kom, Nieuwegein
Mark van de Veerdonk - TOF
HAN Campustheater, Nijmegen
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Klooster, Nuenen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Theater De Winsinghhof, Roden
Kasper van Kooten
Perron-3, Rosmalen
Lebbis - De Paardenpoetser
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater aan de Schie, Schiedam
De Partizanen - De Partizanen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Junushoff Theater, Wageningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 13 november 2015
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Meervaart, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Kasper van Kooten
Posttheater, Arnhem
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Speeldoos, Baarn
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Weijer, Boxmeer
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
BREStheater, Brielle
Hans Aarsman - Zelf weten
Podium Hoge Woerd, De Meern
André Manuel - Het geval apart
Theater De Veste, Delft
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Theater Dakota, Den Haag
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Bouwkunde, Deventer
De Partizanen - De Partizanen
Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Vrijspraak
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Schattelijn, Geertruidenberg
Ton Kas - JABROER
Theater de Mythe, Goes
Soundos - Geboren met ervaring
Theater 't Pand, Gorinchem
Speelman & Speelman - Lach het weg
Goudse Schouwburg, Gouda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Goudse Schouwburg, Gouda
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Beun, Heiloo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Koningshof, Maassluis
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Diekhuus, Middelharnis
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kunstgreep, Oostzaan
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Willem, Papendrecht
Alex Roeka - Voort!
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Daniël Arends
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
De Horst, Venhorst
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Huub Stapel - MV²
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Figi Theater, Zeist
zaterdag 14 november 2015
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Bellevue, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Posttheater, Arnhem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Molen, Beuningen
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Spant!, Bussum
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Reehorst, Ede
Ali B - Je Suis Ali
Theater `t Spieker, Eibergen
19:30
Adam Fields / Jim Speelmans / Reinier Meijer / Wilko Terwijn
Lichtfabriek, Haarlem
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
Mark van de Veerdonk - TOF
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Aan de Slinger, Houten
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater Kees, Huissen
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
Rayen Panday - Vrijspraak
Lindenberg Theater, Nijmegen
Kasper van Kooten
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Lievekamp, Oss
Martijn Koning - Koning van de Lach
Hof in Salland, Raalte
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Dorpshuis Renesse, Renesse
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Sneek, Sneek
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agnietenhof, Tiel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Werftheater, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Ludens, Voorburg
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 15 november 2015
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
De KultuurKlup, Elst
19:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
C.C. 't Gasthoes, Horst
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
maandag 16 november 2015
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Goudse Schouwburg, Gouda
dinsdag 17 november 2015
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Javier Guzman
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis