CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -266
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 25 mrt
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
1
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
wo 26 mrt
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
do 27 mrt
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
1
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
1
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
vr 28 mrt
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
1
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Molenberg
Delfzijl
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
za 29 mrt
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater en Meer
Assen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
World Forum CC
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
In de Brouwerij
Asten
zo 30 mrt
15:00
Posttheater
Arnhem
15:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
ma 31 mrt
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
di 01 apr
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
wo 02 apr
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem

dinsdag 25 maart 2014

20:00
Marieke Visser Toneelschuur, Haarlem
20:00
Emilio Guzman Zaantheater, Zaandam
20:00
Micha Wertheim De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
Foto Guido Weijers - V
Guido Weijers - V Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
1
20:30
Open BAC Betty Asfalt Complex, Amsterdam

woensdag 26 maart 2014

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Schouwburg Almere, Almere
20:00
Urbanus Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Micha Wertheim De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wim Helsen Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Lenette van Dongen Wilminktheater, Enschede
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lebbis Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Katinka Polderman Theater De Veste, Delft
20:00
Dolf Jansen Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Diederik van Vleuten Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Guido Weijers - V Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

donderdag 27 maart 2014

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Foto Jandino Jullian Asporaat - De Revue
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
1
20:00
Urbanus Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Marieke Visser Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Emilio Guzman Schouwburg Venray, Venray
20:00
Thomas van Luyn Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Wim Helsen Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dolf Jansen Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Dames voor na Vieren Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Cabarestafette TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Foto Guido Weijers - V
Guido Weijers - V Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
1
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Theater de Speeldoos, Baarn

vrijdag 28 maart 2014

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Piepschuim Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Jochen Otten Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
De Hyena's Prismare, Enschede
20:00
Emilio Guzman Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Thomas van Luyn Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Wim Helsen Theater De Kolk, Assen
20:00
Martijn Koning De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
1
20:00
Katinka Polderman Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Erik van Muiswinkel Chassé Theater, Breda
20:00
Diederik van Vleuten Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Dames voor na Vieren Flint, Amersfoort
20:00
Cabarestafette De Maaspoort, Venlo
20:00
Murth Mossel De Molenberg, Delfzijl
Foto Guido Weijers - V
Guido Weijers - V Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
20:30
Comedyhuis Comedynight Tivoli, Utrecht
20:30
Poolvogel - Wachtlokaal 9 Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Theater de Kom, Nieuwegein

zaterdag 29 maart 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jennifer Evenhuis Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Urbanus Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Thomas van Luyn Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Micha Wertheim Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Wim Helsen Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Martijn Koning Het Klooster, Woerden
20:00
Lenette van Dongen Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Diederik van Vleuten Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Dames voor na Vieren Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Cabarestafette Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Creatifs Theater en Meer, Assen
20:15
LOS Muziektheater - FCKD De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue World Forum CC, Den Haag
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Emilio Guzman C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Hester Macrander - Goedgemutst Posttheater, Arnhem
20:30
Fred Zuiderwijk - Kringloop Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk In de Brouwerij, Asten

zondag 30 maart 2014

15:00
Jungle book Posttheater, Arnhem
15:30
Creatifs Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Marc Marie Huijbregts Stadsschouwburg Groningen, Groningen

maandag 31 maart 2014

20:00
Eric Koller Theater Achterom, Hilversum
20:00
Marc Marie Huijbregts Stadsschouwburg Groningen, Groningen

dinsdag 01 april 2014

20:00
Martijn Koning Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Erik van Muiswinkel Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Guido Weijers - V Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Veldhuis & Kemper Posttheater, Arnhem
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

woensdag 02 april 2014

20:00
Urbanus De Maaspoort, Venlo
20:00
Emilio Guzman Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Martijn Koning Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Dolf Jansen Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Dames voor na Vieren Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Guido Weijers - V Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Arnhem lacht Posttheater, Arnhem
20:30
Cameretten finaletour Posttheater, Arnhem
Pagina -266