Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Gooiland
Hilversum
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Cultura
Ede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Omval
Diemen
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
BREStheater
Brielle
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
Theater Ludens
Voorburg
van Beresteyn
Veendam
De Velinx
Tongeren
20:30
HAL60
Roelofarendsveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
De Muze
Noordwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
O.C. De Tuyter
Krimpen aan den IJssel
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Mythe
Goes
Wilminktheater
Enschede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Gashouder
Dedemsvaart
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theater De Kolk
Assen
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
C.C. Lokeren
Lokeren
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Groene Zwaan
De Rijp
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Singer Theater
Laren
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Weverij
Zierikzee
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
CineCity
Vlissingen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Idea
Soest
Theater Sneek
Sneek
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
De Muze
Noordwijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
vrijdag 09 februari 2018
20:00
Uit de hoge hoed, improv comedy
Neushoorn, Leeuwarden
René van Meurs - Ik beloof niks
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Gooiland, Hilversum
Richard Groenendijk - Om alles
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Lebbis - De Bovengrens
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Claudia de Breij - Nu
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Marjolijn van Kooten - Ik zie de bui al hangen
Cultura, Ede
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Marco Lopes - Moedt
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
BREStheater, Brielle
Johan Goossens - Vlam
Theater De Kolk, Assen
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Flint, Amersfoort
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
zaterdag 10 februari 2018
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
René van Meurs - Ik beloof niks
Het Klooster, Woerden
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
van Beresteyn, Veendam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
De Velinx, Tongeren
20:30
Op Sterk Water - Hotel
HAL60, Roelofarendsveen
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater De Winsinghhof, Roden
Lebbis - De Bovengrens
De Muze, Noordwijk
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Soundos - Niets te verliezen
O.C. De Tuyter, Krimpen aan den IJssel
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater Aan de Slinger, Houten
Richard Groenendijk - Om alles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Piepschuim
Schouwburg Het Park, Hoorn
Fresku - Welkom bij de Fresku show
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater de Mythe, Goes
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Wilminktheater, Enschede
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
William Boeva - Reset
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Joep Onderdelinden - Ooit
Diligentia, Den Haag
Marco Lopes - Moedt
Theater PePijn, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
Gashouder, Dedemsvaart
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Film: Late Spring
PlusEtage, Baarle-Nassau
André Manuel - De Onzen
Theater De Kolk, Assen
20:30
Ali B - Koorts
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten
Theater Bellevue, Amsterdam
Martijn Koning - Koning te rijk
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theaterhotel Almelo, Almelo
zondag 11 februari 2018
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Lokeren, Lokeren
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jacques Klöters
De Groene Zwaan, De Rijp
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Meervaart, Amsterdam
maandag 12 februari 2018
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 13 februari 2018
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Sanne Wallis de Vries - Gut
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Ali B - Koorts
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
woensdag 14 februari 2018
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Martijn Koning - Koning te rijk
Zaantheater, Zaandam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater de Stoep, Spijkenisse
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Pieter Derks - Spot
Singer Theater, Laren
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Fulcotheater, IJsselstein
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Comedy Night: Hassan el Rahaui / Martijn Oosterhuis / Ruud Smulders /
Simplon, Groningen
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Kampanje, Den Helder
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Richard Groenendijk - Om alles!
Meervaart, Amsterdam
20:30
Op een bedje van rucola
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Comedytrain
Schouwburg Almere, Almere
Daniël Arends - De Afterparty
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lebbis - De Bovengrens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 15 februari 2018
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
De Weverij, Zierikzee
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater De Storm, Winterswijk
Stefano Keizers - Erg heel
CineCity, Vlissingen
20:00
Zonder verdoving
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Percossa - BAM!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Idea, Soest
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater Sneek, Sneek
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Caroline Sanders
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
De Muze, Noordwijk
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Theater de Kom, Nieuwegein
Claudia de Breij - Nu
Theater aan het Vrijthof, Maastricht