CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -267
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 30 okt
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
za 31 okt
Theater de Kom
Nieuwegein
de Berchplaets
Berghem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Kei
Reusel
De Kattendans
Bergeijk
De Weijer
Boxmeer
Koningshof
Maassluis
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Het Klooster
Woerden
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Zwaan
Uitgeest
Pook
Oostknollendam
City Theater
Schijndel
De Kunstgreep
Oostzaan
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
Het Klooster
Nuenen
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Papenstraattheater
Zwolle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Ludens
Voorburg
De Smeltkroes
Maarheeze
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
19:00
Het Plein
West-Graftdijk
20:00
Vrijplaats Leiden
Leiden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Cultuurcentrum GO
Leerdam
20:00
Hof in Salland
Raalte
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
De Oosterpoort
Groningen
1
zo 01 nov
Den heuvel
Alphen
Wilminktheater
Enschede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
ma 02 nov
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 03 nov
Schouwburg Cuijk
Cuijk
C.C. De Steiger
Menen
AINSI
Maastricht
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:00
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
wo 04 nov
Schaffelaartheater
Barneveld
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agnietenhof
Tiel
De Harmonie
Leeuwarden
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Dok6
Panningen
Theater de Beun
Heiloo
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Theater Concordia
Enschede
De Warande
Turnhout
Theater De Boerderij
Huizen
14:30
M-Lab
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Hofman Café
Utrecht
do 05 nov
Veluvine
Nunspeet
Theater De Willem
Papendrecht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Oosterpoort
Groningen
De Velinx
Tongeren
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Cultureel Centrum De Wis
Loosbroek
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Kolk
Assen

vrijdag 30 oktober 2015

20:30
Johan Goossens - Daglicht Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
André Manuel Musis, Arnhem
20:30
Louise Korthals Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

zaterdag 31 oktober 2015

Alex Roeka - Voort! Theater de Kom, Nieuwegein
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen de Berchplaets, Berghem
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach C.C. De Kei, Reusel
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook De Kattendans, Bergeijk
De Partizanen - De Partizanen De Weijer, Boxmeer
Hans Liberg - Jazz & Comedy Koningshof, Maassluis
Vincent Geers - Je moet het maar durven Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kasper van Kooten Het Klooster, Woerden
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Lankmoed - Onvergetelijk Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Jasper van Kuijk - Onder de streep De Zwaan, Uitgeest
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Pook, Oostknollendam
Mark van de Veerdonk - TOF City Theater, Schijndel
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Kunstgreep, Oostzaan
Najib Amhali - I Amhali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Ali B - Je Suis Ali Het Klooster, Nuenen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind Papenstraattheater, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Paardenpoetser Theater Ludens, Voorburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Smeltkroes, Maarheeze
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Kaleidoskoop, Nieuwkoop
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Het Plein, West-Graftdijk
20:00
Barbara Breedijk / Isabel Nolte / Merel Moistra Vrijplaats Leiden, Leiden
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Schouwburg Lochem, Lochem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Cultuurcentrum GO, Leerdam
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend Hof in Salland, Raalte
20:00
Daniël Arends Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Johan Goossens - Daglicht De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Huub Stapel - MV² Schouwburg Almere, Almere
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Theater De Molen, Beuningen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Het Raam, Hillegom
Foto Jim Breuer
Jim Breuer De Oosterpoort, Groningen
1

zondag 01 november 2015

Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Den heuvel, Alphen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Wilminktheater, Enschede
Najib Amhali - I Amhali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag
19:30
Jim Breuer Melkweg, Amsterdam
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers C.C. 't Gasthoes, Horst

maandag 02 november 2015

20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 03 november 2015

Cabarestafette Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak C.C. De Steiger, Menen
Rob en Emiel - Da's sterk AINSI, Maastricht
Ali B - Je Suis Ali Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:00
Jon Richardson Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba Fulcotheater, IJsselstein
20:30
André Manuel Theater de Griffioen, Amstelveen

woensdag 04 november 2015

Ton Kas - JABROER Schaffelaartheater, Barneveld
Martijn Koning - Koning van de Lach Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Jazz & Comedy Agnietenhof, Tiel
Rayen Panday - Vrijspraak De Harmonie, Leeuwarden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles Dok6, Panningen
Ali B - Je Suis Ali Theater de Beun, Heiloo
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Concordia, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf De Warande, Turnhout
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater De Boerderij, Huizen
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak M-Lab, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Daniël Arends Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Piepschuim - Op recept (reprise) Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Mini & Maxi Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Marco Roelofs - Ramkoers De Maaspoort, Venlo
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Theater PePijn, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Janneke Jager, Mary Pepper, Pieter Jouke, Jasper van Kuijk Hofman Café, Utrecht

donderdag 05 november 2015

Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Veluvine, Nunspeet
Ton Kas - JABROER Theater De Willem, Papendrecht
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - De Partizanen De Oosterpoort, Groningen
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde De Velinx, Tongeren
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater de Blauwe Kei, Veghel
Kasper van Kooten Theater Aan de Slinger, Houten
Rayen Panday - Vrijspraak Schouwburg Amphion, Doetinchem
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST Theater de Spiegel, Zwolle
Mark van de Veerdonk - TOF Cultureel Centrum De Wis, Loosbroek
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Najib Amhali - I Amhali Theater De Kolk, Assen
Pagina -267