CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -267
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 03 dec
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Posthuis Theater
Heerenveen
Wilminktheater
Enschede
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Het Kielzog
Hoogezand
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
1
Het Klooster
Woerden
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Podium Boxtel
Boxtel
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
vr 04 dec
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kom
Nieuwegein
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Venray
Venray
Theater Zinin
Nijverdal
1
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Lievekamp
Oss
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
za 05 dec
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
zo 06 dec
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:30
Theater Dakota
Den Haag
1
di 08 dec
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Lelystad
Lelystad
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
wo 09 dec
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Venray
Venray
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Agnietenhof
Tiel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Speeldoos
Vught
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
14:30
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Diligentia
Den Haag
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
do 10 dec
Theater de Schalm
Veldhoven
Veluvine
Nunspeet
Het Kielzog
Hoogezand
Fulcotheater
IJsselstein

donderdag 03 december 2015

Carolien Borgers - Zeker Weten Agora Theater Lelystad, Lelystad
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - JABROER Posthuis Theater, Heerenveen
De Partizanen - De Partizanen Wilminktheater, Enschede
Kommil Foo - Schoft Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Soundos - Geboren met ervaring Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rayen Panday - Vrijspraak Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Het Kielzog, Hoogezand
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - I Amhali Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Lenette van Dongen - Tegenwind C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lebbis - De Paardenpoetser Theater de Griffioen, Amstelveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
1
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Het Klooster, Woerden
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Comedy Cowboys De Vorstin, Hilversum
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Daniël Arends Podium Boxtel, Boxtel
20:00
Eva Crutzen - Spiritus (try-out) ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Cultura, Ede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Johan Goossens - Daglicht Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Huub Stapel - MV² Koningshof, Maassluis
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg Witte Theater, IJmuiden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Appels met Peren Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen (try-out) Theaters Tilburg, Tilburg

vrijdag 04 december 2015

Ton Kas - JABROER TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater de Kom, Nieuwegein
De Partizanen - De Partizanen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Cabarestafette Schouwburg Venray, Venray
Kommil Foo - Schoft Theater Zinin, Nijverdal
1
Rayen Panday - Vrijspraak Posttheater, Arnhem
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Posthuis Theater, Heerenveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - I Amhali Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg Ogterop, Meppel
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Cameretten Finalistentournee Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Theater de Mythe, Goes
20:00
Daniël Arends Theater de Beun, Heiloo
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater Sneek, Sneek
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Huub Stapel - MV² Meervaart, Amsterdam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Schouwburg Almere, Almere
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Johan Goossens - Daglicht De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Eva Crutzen Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

zaterdag 05 december 2015

Najib Amhali - I Amhali Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Lebbis - De Paardenpoetser Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Daniël Arends Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Theater De Veste, Delft
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Howard Komproe - Grijs Theater PePijn, Den Haag

zondag 06 december 2015

De Partizanen - De Partizanen De Kleine Komedie, Amsterdam
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Theater Dakota, Den Haag
1

dinsdag 08 december 2015

Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Philharmonie Haarlem, Haarlem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Agnietenhof, Tiel
Foto Ali B - Je Suis Ali
Ali B - Je Suis Ali Agora Theater Lelystad, Lelystad
1
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Kleine Komedie, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Schouwburg de Lawei, Drachten

woensdag 09 december 2015

Ton Kas - JABROER Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Schouwburg Amphion, Doetinchem
Rayen Panday - Vrijspraak Schouwburg Venray, Venray
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater de Hofnar, Valkenswaard
Najib Amhali - I Amhali Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Je Suis Ali De Speeldoos, Vught
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Daniël Arends Diligentia, Den Haag
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Huub Stapel - MV² Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater De Omval, Diemen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Richard Groenendijk Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

donderdag 10 december 2015

Carolien Borgers - Zeker Weten Theater de Schalm, Veldhoven
Johan Goossens - Daglicht Veluvine, Nunspeet
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Het Kielzog, Hoogezand
Ton Kas - JABROER Fulcotheater, IJsselstein
Pagina -267