CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -268
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 01 feb
Spant!
Bussum
Theater De Boerderij
Huizen
Deventer Schouwburg
Deventer
Goudse Schouwburg
Gouda
Hoftheater
Raalte
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Chassé Theater
Breda
Theater Carrousel
Ommen
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Diligentia
Den Haag
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
vr 02 feb
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Diligentia
Den Haag
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Agnietenhof
Tiel
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Idea
Soest
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. De Steiger
Menen
Scheldetheater
Terneuzen
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Meerpaal
Dronten
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Storm
Winterswijk
Stadshoftheater Vianen
Vianen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg Het Park
Hoorn
BREStheater
Brielle
Fulcotheater
IJsselstein
Kantine Walhalla
Rotterdam
De Dialoog
Ermelo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
1
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Eendracht
Gemert
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
za 03 feb
De Meenthe
Steenwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
S.C.C. De Enck
Oirschot
Agora Theater Druten
Druten
Diligentia
Den Haag
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Drommedaris
Enkhuizen
Het Evertshuis
Bodegraven
De Meenthe
Steenwijk
Theater Walhalla
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
C.C. De steiger Boom
Boom
De Kunstgreep
Oostzaan
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theaterhotel Almelo
Almelo
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater de Kom
Nieuwegein
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Munttheater
Weert
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Schalm
Veldhoven
Het Klooster
Woerden
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim

donderdag 01 februari 2018

Sanne Wallis de Vries - Gut Spant!, Bussum
Stefano Keizers - Erg heel Theater De Boerderij, Huizen
Fuad Hassen - Held Deventer Schouwburg, Deventer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Goudse Schouwburg, Gouda
Emilio Guzman - Kom dan! Hoftheater, Raalte
Richard Groenendijk - Om alles Theater Geert Teis, Stadskanaal
Fresku - Welkom bij de Fresku show Chassé Theater, Breda
Pieter Derks - Spot Theater Carrousel, Ommen
Leon van der Zanden - Kameleon C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Karin Bloemen - Volle Bloei Diligentia, Den Haag
Ashton Brothers - Enfants Terribles Cultuurhuis de Leest, Izegem
Martijn Koning - Koning te rijk Schouwburg Het Park, Hoorn
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Eric van Sauers - De lief en leed tour Schouwburg Amphion, Doetinchem
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lebbis - De Bovengrens Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie Theater Hof 88, Almelo
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Zonder verdoving Wilminktheater, Enschede
20:00
NUHR - Alle 30 NUHR Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Percossa - BAM! Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater Bellevue, Amsterdam

vrijdag 02 februari 2018

Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Het Postkantoor, Bovenkarspel
Eva Crutzen - Opslaan Als Diligentia, Den Haag
Cameretten - Finalistentournee 2017 Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochen Otten - Troosten Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf Het Veur Theater, Leidschendam
Marco Lopes - Moedt Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater Idea, Soest
Johan Goossens - Vlam Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De Steiger, Menen
Sanne Wallis de Vries - Gut Scheldetheater, Terneuzen
Stefano Keizers - Erg heel Theater de Schalm, Veldhoven
Fuad Hassen - Held Theater de Purmaryn, Purmerend
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer De Meerpaal, Dronten
Emilio Guzman - Kom dan! Posthuis Theater, Heerenveen
Richard Groenendijk - Om alles Theater De Storm, Winterswijk
Pieter Derks - Spot Stadshoftheater Vianen, Vianen
Claudia de Breij - Nu Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bloemen - Volle Bloei Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt Agora Theater Druten, Druten
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Kom, Nieuwegein
Eric van Sauers - De lief en leed tour Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - De Onzen BREStheater, Brielle
Daniël Arends - De Afterparty Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - De Bovengrens Kantine Walhalla, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie De Dialoog, Ermelo
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
1
20:00
Rob en Emiel- Blow me away Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Jon van Eerd - Harrie & Eva Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Zonder verdoving Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have van Beresteyn, Veendam
20:15
Percossa - BAM! Hoftheater, Raalte
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Eendracht, Gemert
20:15
Arno van der Heyden - Heksenjacht De Oosterpoort, Groningen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Op Sterk Water - Hotel Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Murth Mossel / Rayen Panday Meervaart, Amsterdam
Foto Ik beloof niks
Ik beloof niks Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1

zaterdag 03 februari 2018

Tineke Schouten - T-Splitsing De Meenthe, Steenwijk
Jon van Eerd - Harrie & Eva Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
William Boeva - Reset S.C.C. De Enck, Oirschot
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter Agora Theater Druten, Druten
Eva Crutzen - Opslaan Als Diligentia, Den Haag
Cameretten - Finalistentournee 2017 Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Soundos - Niets te verliezen Drommedaris, Enkhuizen
Kirsten van Teijn - Zalf Het Evertshuis, Bodegraven
Marco Lopes - Moedt De Meenthe, Steenwijk
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater Walhalla, Rotterdam
René van Meurs - Ik beloof niks Schaffelaartheater, Barneveld
Johan Goossens - Vlam Posttheater, Arnhem
Jan Jaap van der Wal - Schoon C.C. De steiger Boom, Boom
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer De Kunstgreep, Oostzaan
Emilio Guzman - Kom dan! Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Pieter Derks - Spot S.C.C. De Ruchte, Someren
Leon van der Zanden - Kameleon Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Claudia de Breij - Nu Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Karin Bloemen - Volle Bloei Theaterhotel Almelo, Almelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid Theater de Kom, Nieuwegein
Martijn Koning - Koning te rijk Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts - Getekend Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Oplossing Munttheater, Weert
Eric van Sauers - De lief en leed tour Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Daniël Arends - De Afterparty Theater de Schalm, Veldhoven
Lebbis - De Bovengrens Het Klooster, Woerden
20:00
David Galle / Dries Heyneman Blue Collar Hotel, Eindhoven
Vincent Geers - Als beste getest Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:00
Enge Buren - Vreemde vogels Theater 't Onderdak, Sassenheim
Pagina -268