Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parktheater
Eindhoven
Cultura
Ede
Theater Bouwkunde
Deventer
Theatercafe Lexke
Budel
De Kattendans
Bergeijk
Toestanden op Podium
Bemmel
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Perron-3
Rosmalen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Hulst Cultureel
Hulst
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schuur
Haarlem
Cultura
Ede
BREStheater
Brielle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
14:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Munttheater
Weert
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schuur
Haarlem
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Cultura
Ede
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Spant!
Bussum
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Spiegel
Zwolle
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schuur
Haarlem
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
't Getouw
Mol
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
J.C. Pardoes
Hoogwoud
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schuur
Haarlem
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cultura
Ede
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
zaterdag 17 oktober 2015
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cultura, Ede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theatercafe Lexke, Budel
Ton Kas - JABROER
De Kattendans, Bergeijk
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Toestanden op Podium, Bemmel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kasper van Kooten
Theater Hof 88, Almelo
zondag 18 oktober 2015
20:00
Anuar - Integer
Perron-3, Rosmalen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Tuin, Leusden
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Jacquelien de Savornin Lohman
Hulst Cultureel, Hulst
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
C.C. 't Gasthoes, Horst
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 19 oktober 2015
20:00
Youp van 't Hek - Licht! (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
dinsdag 20 oktober 2015
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Ali B - Je Suis Ali
BREStheater, Brielle
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
woensdag 21 oktober 2015
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Marco Roelofs - Ramkoers
Munttheater, Weert
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Werftheater, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Rayen Panday - Vrijspraak
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Oosterpoort, Groningen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Omval, Diemen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Kasper van Kooten
Spant!, Bussum
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
donderdag 22 oktober 2015
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Spiegel, Zwolle
Cabaretteketet
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Partizanen - De Partizanen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Henry van Loon - Sluimer (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - MV²
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kasper van Kooten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Parktheater, Eindhoven
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
20:15
André Manuel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Orpheus, Apeldoorn
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
vrijdag 23 oktober 2015
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theaterpand Weesp, Weesp
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Agnietenhof, Tiel
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Lindenberg Theater, Nijmegen
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
't Getouw, Mol
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Dorine Wiersma
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
André Manuel
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lankmoed - Onvergetelijk
J.C. Pardoes, Hoogwoud
Soundos - Geboren met ervaring
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Mark van de Veerdonk - TOF
Goudse Schouwburg, Gouda
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultura, Ede
Kasper van Kooten
Agora Theater Druten, Druten
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg de Lawei, Drachten
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bouwkunde, Deventer
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Kampanje, Den Helder
Nathalie Baartman - Louter
Diligentia, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Posttheater, Arnhem
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Deng Boy - Platzak
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Flint, Amersfoort