Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ahoy
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater Ludens
Voorburg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
Wesopa Weesp
Weesp
20:30
De hoogte
Winsum
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:00
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
C.C. 't Gasthoes
Horst
Hulst Cultureel
Hulst
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Perron-3
Rosmalen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Griffioen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
BREStheater
Brielle
Cultura
Ede
Schuur
Haarlem
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Spant!
Bussum
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Omval
Diemen
Cultura
Ede
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Schuur
Haarlem
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Munttheater
Weert
14:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Theater de Kappen
Haaksbergen
Schuur
Haarlem
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Spiegel
Zwolle
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Agora Theater Druten
Druten
Cultura
Ede
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater 't Pand
Gorinchem
Goudse Schouwburg
Gouda
Schuur
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
't Getouw
Mol
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
zaterdag 17 oktober 2015
Gabriel Iglesias
Ahoy, Rotterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Junushoff Theater, Wageningen
Hans Aarsman - Zelf weten
Wesopa Weesp, Weesp
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De hoogte, Winsum
20:30
Daniël Arends
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 18 oktober 2015
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
C.C. 't Gasthoes, Horst
Jacquelien de Savornin Lohman
Hulst Cultureel, Hulst
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Anuar - Integer
Perron-3, Rosmalen
maandag 19 oktober 2015
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Youp van 't Hek - Licht! (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
dinsdag 20 oktober 2015
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
BREStheater, Brielle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
woensdag 21 oktober 2015
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Najib Amhali - I Amhali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Posttheater, Arnhem
Kasper van Kooten
Spant!, Bussum
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Bouwkunde, Deventer
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Omval, Diemen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultura, Ede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Oosterpoort, Groningen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Rayen Panday - Vrijspraak
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Daniël Arends
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Werftheater, Utrecht
20:15
Marco Roelofs - Ramkoers
Munttheater, Weert
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 22 oktober 2015
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Orpheus, Apeldoorn
20:15
André Manuel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Parktheater, Eindhoven
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kappen, Haaksbergen
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Kasper van Kooten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Huub Stapel - MV²
Cpunt Theater, Hoofddorp
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ali B - Je Suis Ali
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Henry van Loon - Sluimer (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
De Partizanen - De Partizanen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Cabaretteketet
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 23 oktober 2015
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Flint, Amersfoort
Ton Kas - JABROER
De Kleine Komedie, Amsterdam
Deng Boy - Platzak
Meervaart, Amsterdam
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Posttheater, Arnhem
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Podium Boxtel, Boxtel
Nathalie Baartman - Louter
Diligentia, Den Haag
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Kampanje, Den Helder
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg de Lawei, Drachten
Kasper van Kooten
Agora Theater Druten, Druten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultura, Ede
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater 't Pand, Gorinchem
Mark van de Veerdonk - TOF
Goudse Schouwburg, Gouda
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
Ali B - Je Suis Ali
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Soundos - Geboren met ervaring
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lankmoed - Onvergetelijk
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
André Manuel
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Harmonie, Leeuwarden
Dorine Wiersma
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Ogterop, Meppel
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
't Getouw, Mol
Martijn Koning - Koning van de Lach
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Agnietenhof, Tiel
Cabarestafette
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen