Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Piet Hein Eek
Eindhoven
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Capellenborg Theater
Wijhe
De Speeldoos
Vught
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Carrousel
Ommen
Veluvine
Nunspeet
Het Diekhuus
Middelharnis
Bon theater
Medemblik
De Smeltkroes
Maarheeze
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Reggehof
Goor
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Cammeleur
Dongen
20:00
Gasthuiskerk
Doesburg
Klein Theater
Dinxperlo
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Hofnar
Aalten
14:00
Theater Concordia
Haastrecht
15:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
Goudse Schouwburg
Gouda
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:15
Spant!
Bussum
Het Musiater
Zevenaar
Havezathe het Everloo
Rossum
Schouwburg De Kring
Roosendaal
C.C. De Mol
Lier
20:00
Wilminktheater
Enschede
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
Zaal Spectrum
Veenendaal
S.C.C. De Ruchte
Someren
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Klooster
Woerden
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Domijnen
Sittard
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Koningshof
Maassluis
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
vrijdag 27 november 2015
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater De Tuin, Leusden
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Piet Hein Eek, Eindhoven
De Partizanen - De Partizanen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Mark van de Veerdonk - TOF
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Theater de Griffioen, Amstelveen
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 28 november 2015
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Capellenborg Theater, Wijhe
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
De Speeldoos, Vught
20:30
Appels met Peren
De Speeldoos, Vught
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Ludens, Voorburg
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
De gebroeders Fretz zijn terug - Als Gebroeders Harteveld & Fretz
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Johan Goossens - Daglicht
Agnietenhof, Tiel
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Bussel, Oosterhout
De Partizanen - De Partizanen
Theater Carrousel, Ommen
Ali B - Je Suis Ali
Veluvine, Nunspeet
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Het Diekhuus, Middelharnis
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Bon theater, Medemblik
Mark van de Veerdonk - TOF
De Smeltkroes, Maarheeze
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - I Amhali
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Reggehof, Goor
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Cammeleur, Dongen
20:00
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Gasthuiskerk, Doesburg
Nathalie Baartman - Louter
Klein Theater, Dinxperlo
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Deventer Schouwburg, Deventer
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
C.C. Den Herd, Bladel
Kommil Foo - Schoft
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van Kooten
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Roeka - Voort!
De Hofnar, Aalten
zondag 29 november 2015
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater Concordia, Haastrecht
15:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Kappen, Haaksbergen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Goudse Schouwburg, Gouda
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Comedy & Guitars
Rietveld Theater, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Spant!, Bussum
dinsdag 01 december 2015
Ali B - Je Suis Ali
Het Musiater, Zevenaar
Dorine Wiersma
Havezathe het Everloo, Rossum
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Mol, Lier
20:00
Huub Stapel - MV²
Wilminktheater, Enschede
Ton Kas - JABROER
Parktheater, Eindhoven
Kommil Foo - Schoft
Agora Theater Druten, Druten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
woensdag 02 december 2015
Ton Kas - JABROER
Zaantheater, Zaandam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Junushoff Theater, Wageningen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Zaal Spectrum, Veenendaal
Ali B - Je Suis Ali
S.C.C. De Ruchte, Someren
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Het Diekhuus, Middelharnis
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Piepschuim - Op recept (reprise)
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Veste, Delft
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Rietveld Theater, Delft
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kommil Foo - Schoft
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 03 december 2015
Soundos - Geboren met ervaring
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Appels met Peren
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Het Klooster, Woerden
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen (try-out)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
20:00
Eva Crutzen - Spiritus (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Najib Amhali - I Amhali
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Huub Stapel - MV²
Koningshof, Maassluis
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Het Park, Hoorn