Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Maaspoort
Venlo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Theater Sneek
Sneek
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kampanje
Den Helder
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
BG-22-24
Almere
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Meerpaal
Dronten
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Posttheater
Arnhem
Nova Kiel
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
De Kargadoor
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Capitole
Gent
20:30
Energiehuis
Dordrecht
Gasthuiskerk
Doesburg
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Figi Theater
Zeist
14:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Het Park
Hoorn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Witte Theater
IJmuiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Hofman
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
19:00
Annabel
Rotterdam
C.C. Palethe
Overpelt
Leidse Schouwburg
Leiden
Cpunt Theater
Hoofddorp
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
BREStheater
Brielle
donderdag 19 mei 2016
20:15
Intouchables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maaspoort, Venlo
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Meenthe, Steenwijk
Kasper van Kooten
Theater Sneek, Sneek
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Emilio Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Oldenosborn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Teeuwen
Wilminktheater, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Musis, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Bader el Khalfi / Cristian Pielich / Dani Urka / Dario di Mango / Dave
BG-22-24, Almere
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 20 mei 2016
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Maaspoort, Venlo
20:30
Chris van der Ende / Huib van Roest / Nick Donders / Oscar Arnold / Pa
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Sneek, Sneek
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Leidse Schouwburg, Leiden
De Partizanen - De Partizanen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kasper van Kooten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Meerpaal, Dronten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Deventer Schouwburg, Deventer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
Alex Agnew - Unfinished Business
Nova Kiel, Antwerpen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Nathalie Baartman - Louter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 21 mei 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Hassan el Rahaui / Jeroen Pater / Maarten van Norren
De Kargadoor, Utrecht
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Lochem, Lochem
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Kommil Foo
Capitole, Gent
20:30
Roel C. Verburg
Energiehuis, Dordrecht
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Gasthuiskerk, Doesburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
20:30
André Manuel
Chassé Theater, Breda
20:15
Leids Cabaret Festival Finalisten
De Weijer, Boxmeer
Jochen Otten
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Surprice
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Orpheus, Apeldoorn
Intgeniep - Jeukt
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Meervaart, Amsterdam
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Soundos - Geboren met ervaring
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 22 mei 2016
20:00
Simone Kleinsma
Figi Theater, Zeist
14:00
Arjan Kleton / Hassan el Rahaui / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Nic
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 23 mei 2016
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
dinsdag 24 mei 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Witte Theater, IJmuiden
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 25 mei 2016
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Klaas Prins / Oscar Arnold / Paul Westra / Pieter van Breevoort / Rick
Hofman, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
19:00
Anne Neuteboom / Guido Weijers / Jasper Smit / René van Meurs / Tom Mo
Annabel, Rotterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Palethe, Overpelt
Roué Verveer - Op het laatste moment
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Goudse Schouwburg, Gouda
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Parktheater, Eindhoven
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Agora Theater Druten, Druten
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
BREStheater, Brielle