Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Mythe
Goes
Theater De Omval
Diemen
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Agnietenhof
Tiel
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
C.C. De Pas
Heesch
C.C. De Werft
Geel
Chassé Theater
Breda
20:00
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
De Speeldoos
Vught
Diligentia
Den Haag
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Markant Uden
Uden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
So What!
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Agnietenhof
Tiel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. Maasmechelen
Maasmechelen
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Diligentia
Den Haag
Gasthuiskerk
Doesburg
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
Het Kielzog
Hoogezand
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Ons Tejater
Lieshout
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
Posttheater
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Het Park
Hoorn
Spant!
Bussum
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Grenedeer
Gronsveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Agora Theater Druten
Druten
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
woensdag 16 november 2016
14:00
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Beun, Heiloo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Mythe, Goes
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Omval, Diemen
Wilfried de Jong & Bruut!
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater Harderwijk, Harderwijk
Pieter Derks - Spot
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
donderdag 17 november 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Agnietenhof, Tiel
20:30
Archell Thompson - De Naakte Antilliaan
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
C.C. De Pas, Heesch
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Werft, Geel
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Chassé Theater, Breda
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Chassé Theater, Breda
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Muze, Noordwijk
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Speeldoos, Vught
André Manuel - De Onzen
Diligentia, Den Haag
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Markant Uden, Uden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Minou Bosua
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Diederik van Vleuten, Mijn nachten met Churchill
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Schouwburg Lochem, Lochem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Pieter Jouke
So What!, Gouda
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater De Lievekamp, Oss
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Storm, Winterswijk
Youp van 't Hek - Licht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 18 november 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agnietenhof, Tiel
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Maasmechelen, Maasmechelen
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Schattelijn, Geertruidenberg
Joep Onderdelinden - Taart!
Diligentia, Den Haag
Debby Petter - Bed & Breakfast
Gasthuiskerk, Doesburg
20:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Het Evertshuis, Bodegraven
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Kielzog, Hoogezand
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Trefpunt, Warmond
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Eddie Izzard
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Kulturhus Holten, Holten
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Luctor et Emergo, Rilland
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Ons Tejater, Lieshout
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Orpheus, Apeldoorn
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Podium Hoge Woerd, De Meern
Micha Wertheim - Ergens Anders
Posttheater, Arnhem
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Je Suis Ali
Spant!, Bussum
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ton Kas - JABROER
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Bouwkunde, Deventer
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Willem, Papendrecht
Youp van 't Hek - Licht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Grenedeer, Gronsveld
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Enge Buren - Ruk!
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theaterpand Weesp, Weesp
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 19 november 2016
Henry van Loon - Sleutelmoment
Agora Theater Druten, Druten
Pieter Derks - Spot
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Enge Buren - Ruk!
C.C. Myllesweerd, Mill